2733
2734

تصمیم گرفتم بخرم خداکنه بی استفاده نمونه🤣🤣🤣

خدایا آفریدی رایگان😍روزی دادی رایگان😍بیامرزرایگان❤توخدایی نه بازرگان......

من چند ساله استفاده می کنم خیلی خوبه....نوار بهداشتی برام عفونت میاره.

هر چی بیش تر می گذره،بیش تر به این شعر می رسم که می گه:غرض رنجیدن ما بود از دنیا که حاصل شد....  //خدا گر پرده بردارد ز روی کارِ آدم ها....چه شادی ها خورد بر هم....چا بازی ها شود رسوا....یکی خندد ز آبادی....یکی گرید ز بر بادی....یکی از جان کند شادی....یکی از دل کند غوغا....چه کاذب ها شود صادق....چه صادق ها شود کاذب....چه عابد ها شود فاسق....چه فاسق ها شود عابد....چه زشتی ها شود رنگین....چه تلخی ها شود شیرین....چه بالا ها رود پایین....عجب صبری خدا دارد که پرده بر نمی دارد!! //سر بر شانه ی خدا بگذار،تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت،به رقص درآیی،قصه ی عشق،انسان بودن ما ست!!//

من هیچ جوره نتونستم کنار بیام باهاش ولی لز پد پارچه ای به شدت راضیم

ای کسانی که ایمان آوردید کاری به کار اونایی ک ایمان نیاوردن نداشته باشید مرسی🍀   کاربری هشتم هربار سر به زبون آوردن عقایدم تعلیق شدم....  تو کوچه ماهم عروسی میشه😉

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

تامپون بهتره کاپ حس میکنم یه جوریه

هر وقت تونستی به 1-دین 2-نوع پوشش 3-شیوه زندگی 4-علاقه افراد 5-گرایشات آدما (احترام)‌ ‌بزاری اون وقت یه آدم با شعوری و لایق رفتار خوب🌱 ‌ 
من هیچ جوره نتونستم کنار بیام باهاش ولی لز پد پارچه ای به شدت راضیم

استفاده کردی یانه؟منم میترسم بهم نسازه

2738
استفاده کردی یانه؟منم میترسم بهم نسازه

ن بنظر چیز حال به هم زنی میاد به شستنش فکر میکنم عقم میگره جدا از اینا باید هرسری چقدم تو آب جوش بذاریش

ای کسانی که ایمان آوردید کاری به کار اونایی ک ایمان نیاوردن نداشته باشید مرسی🍀   کاربری هشتم هربار سر به زبون آوردن عقایدم تعلیق شدم....  تو کوچه ماهم عروسی میشه😉
خودم تصور خوبی ازش ندارم ولی هرکی استفاده کرده راضی بوده

منم یه کم میترسم عوارض داشته باشه امامیخوام امتحانش کنم

ببین میگن ضرر داره

من دوسه ساله استفاده میکنم ب شدتتت راضی ام 

خیلی خیلی راحتم 

مث نوار گثیف کاری نداره اصلا

همیشه خشک و تمیزی انگار نه انگار پریودی 

ولی خب شنیدم ضرر داره🥲 نمیدونم ضرر داشته باشه یا نه 

اما من نمیتونم بدون کاپ زندگی کنم

2706