2737
2734

موهام خیلی موخوره گرفته و خیلی هم خشک و وز شده درحالی که من موهای خیلی لخت داشتم.

حالا میخام کوتاه کنم بگید چیا بگیرم و چه مارکی ؟

ماسک موی داخل حمام یا بعد حمام حتما باید توی روتین مو باشه.من روی روغن ها نظری ندارم. چون معتقدم خیلی جرب میکنه و باعث میشه سر دوباره حمام لازم بشه‌.

زیبایی افکار زیبایی جهان است. یادبگیریم زیاد مطالعه کنیم و افراد خوب جامعه باشیم. طبیعت دوست باشیم و احترام بزاریم.

من موهام خشک شده بود پارسال سرم مو سریتا گرفتم زیاد خوب نبود امسال روغن(مخلوط جوجوبا وارگان)زدم کمی خوب بود والانم ماسک مو بعداز حمام شون میزنم خوبه فعلا

خدایا تقاصمو بگیر امین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم ،من موهام تا دو وجب زیر کمرمه فرفرین اما اینقد بهشون میرسم که الان کاملا سالمن 

مو رسیدگی میخاد

من چون زود زود حموم میکنم شامپو بدون سولفات استفاده میکنم چون این شماپو های عادی به مو ضرر میرسونه و فقط به کف سر شامپو میزنم نیاز نیست به کل مو شامپو بزنی اب خودش مورو تمیز میکنه 

موهاتو به هیچ وجه چنگ نزن با سر انگشت اروم سرتو بشور

تو حموم نرم کننده بزن

من بعد حموم وقتی موهام یکم نم داره ماسک موی ارگان میزنم البته روغن سینره ارگان هم خوبه میتونی یکیشو استفاده کنی

فقط حواست باشه به انتهای ساقه مو بزنی نه کل مو

اگه سشوار استفاده میکنی میتونی قبلش سرم ضد حرارت بزنی موهات تا نسوزن

موهات اگه بلندن حتما گیسشون کن تا موخوره نگیرن 

و اینکه حتما هر ماه نوک موهاتو کوتاه کن 

2731
سلام عزیزم ،من موهام تا دو وجب زیر کمرمه فرفرین اما اینقد بهشون میرسم که الان کاملا سالمن  مو ...

مرسی گلم

ارگان چه مارکی میزنید؟

به نظرتون کرم مو و ماسک مو هم بزنم

مرسی گلم ارگان چه مارکی میزنید؟ به نظرتون کرم مو و ماسک مو هم بزنم

بعد از حموم مو نیاز داره به یه تقویت کننده حتما یا ماسک مو بزن یا سرم مو ،فقط به ساقه مو 

یا میتونی روغن ارگان سینره هم بزنی چون جذب میشه زود و چربیش نمیمونه و بوی خوبی داره 

یا هم نیم ساعت قبل حموم روغن زیتون یا اب پیاز بزار رو موهات و بعد برو حموم

من یه سالی هست از ماسک مو ارگان لیمپیو پلاس استفاده میکنم

حجمش زیاده بوی خیلی خوبی داره و موهای منو میسازع 

بعد از حموم مو نیاز داره به یه تقویت کننده حتما یا ماسک مو بزن یا سرم مو ،فقط به ساقه مو  یا م ...

حتما موهاتو با شونه دندونه چوبی شونه کن و حتما موهات باید کمی رطوبت داشته باشه بعد شونه کنی میتونی از سرم مو استفاده کنی یا هم کمی اب بپاشی بهشون 

اینا همه کارایی هستن که من انجام میدم

حتما موهاتو با شونه دندونه چوبی شونه کن و حتما موهات باید کمی رطوبت داشته باشه بعد شونه کنی میتونی ا ...

مرسی عزیزم منکه موهام لخت و خرمایی بود ولی الان وز شده میخام کوتاهشون کنم شونه چوبی و روغن ارگان هم بگیرم.روغن زیتون و نارگیل هم نیم ساعت قبل حموم بزنم 

2738

سلام گلم من برای وایتینگ واژنم فقط یه تک جلسه لیزر ژولیت انجام دادم بدون هیچ درد و مشکلات پوستی مثل سوزش و قرمزی، پیش خانم دکتر عباسی کارش عالیه شمارشو بخوای برات میفرستم بهتر از اون پیدا نمیکنی .