2733
2739

؟؟

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یاارحم الراحمین🤲🏻❤️من امیددارم به مهربونی خداتوکل به خودت یاالله🌿یَـــا حَـــافِـــظَ مَـــنِ اسْــتَــحــفَــظَــه حافظ همسرم وپسرم وعزیزانم باش❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو این زمونه پول باشه یعنی خوشبختی

با مردی ازدواج کن که رژت رو پاک کنه نه ریملت رو😉😉😉 کاربر farzaneeeeهستم ترکیدم                                         نی نی یار عزیز نترکون دیگه سیم‌کارت ندارم😑😑😑
2731

ساده بین بودن

دلخوش بودن به چیزای ساده زندگی و لذت بردن از اون

و سلامتی

اصلا ادم پولکی ای نیستم 😐

🌱🌷🌈 ˖ 𝐏𝐥𝐚𝐧𝐭 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐬, 𝐆𝐫𝐨𝐰 𝐋𝐚𝐮𝐠𝐡𝐭𝐞𝐫, 𝐇𝐚𝐫𝐯𝐞𝐬𝐭 𝐋𝐨𝐯𝐞 ⨾

خدا رو شکر این حس رو دارم و دلیلش آرامشه که آرامش نتیجه خیلی چیزها تو زندگیه مثل رسیدن به اهداف، رفاه، همسر خوب و ...

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍

من خیلی خوشبختم ولی پول دار نیستیماااا ولی وجود همسرم ک مهربونیش و توجه بیش از حدش به من به زندگیمون باعث شده خوشبختی رو ببینم

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2738

من خوشبخت ترین بودم از چیزی که تصور میکنی بالاتر ولی شوهرم گند زد تو این خوشبختی متاسفانه عرض ۶ماه از خوشبخت ترین افتادم به ...😔💔

یوسف گمگشته باز آید به کنعان غم مخور❤️

سلامتی و حال خوش و یکی که ادمو درک کنه

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
من خوشبخت ترین بودم از چیزی که تصور میکنی بالاتر ولی شوهرم گند زد تو این خوشبختی متاسفانه عرض ۶ماه ا ...

چراچیشد

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یاارحم الراحمین🤲🏻❤️من امیددارم به مهربونی خداتوکل به خودت یاالله🌿یَـــا حَـــافِـــظَ مَـــنِ اسْــتَــحــفَــظَــه حافظ همسرم وپسرم وعزیزانم باش❤️
2706