2733
2739
عنوان

شوهرم خیییییلی کثافت و عوضیه

| مشاهده متن کامل بحث + 7795 بازدید | 162 پست
زبونت تند و تیز و تلخه تو دلت هیچی نیست  به نظرم بچه داری خسته ات کرده  یه کم دارو آرامب ...

چقد حرف میزنی....!!! سه هفتس اومدی ۳۰۰ تا پست گذاشتی

خدایا من یه اشتباهی کردم و برای اشتباهم دارم ساعتها و روزها و هفته ها و ماه ها و سالها تاوان پس میدم خدایا غلط کردم اشتباه کردم منو ببخش و ازین وضعیتی که توش گیرکردم نجاتم بده.گره زندگی من فقط به دست خودت بازمیشه. خدایا منو ازدست این روانی نجاتم بده به هرحالت که خودت صلاح میدونی که میدونم بهترینهارو برای بنده هات میخوای. لطفا برای آرامشم و رسیدن به آرزوهام دعام کنید حاجتتون روا. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقد حرف میزنی....!!! سه هفتس اومدی ۳۰۰ تا پست گذاشتی

ببخشید ک ۳۰۰ تا پست گذاشته این چه طرز نرف زدن با کاربراست نظر هم ندن وقتی اعصاب نظر خاستن ندارید تاپیک نزنید بذارید حالتون خوب شه عصبانیتت تونو سر کاربرا خالی نکنید

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2728

چه جوری نفرین مبکتید اخه من به خدا یکی از کابوس های زندگیم این برا همسرم اتفاقی بیفته همش میترسم بیماری بد بگیره کلا وسواس فکری دارم 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2738
خدا نفرین مظلوم رو زود اجابت میکنه 

فک نکنم از من مظلوم وبی کس تر باشه چرا جوابمو نمی‌ده چرا اونایی که بهم ظلم کردن هر روز سالمتر وشادتر پور پولترن

خدایا تقاصمو بگیر امین
2706