2733
2739
عنوان

چرا مامان من انقد سادس؟؟ 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1331 بازدید | 34 پست

عین من🤦🏻‍♀️

هرچیم به خودم میگم آدم شو باز کسی چیزی بپرسه روز از نو روزی از نو، خدا بگم چیکارم کنه خسته شدم

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد💔 با خدا باش و پادشاهی کن...💖 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خیلی بده 🤦🏻‍♀️

پیش مامانت بعضی از حرف هارو نزن نره واسه بقیه تعریف کنه بعد تو ناراحت میشی 

اشکال نداره خاله منم اینطوری دختر خالم یه بار یه حرف رو به مامانش گفت خالم اومد واسه همه تعریف کرد ابرو دختر خالم رفت😂

2731
سعی کن با آرامش باهاش حرف بزنی اگه زیاد بهش بگی حتما براش جا می‌افته که دیگه پیش هر کس حرف نزنه  ...

صد بار گفتم کیه به توچه شدی مادرشوهرم قاطی همه چیز میشی؟؟ 

نه والا مامان زرنگ و با سیاست خییییییلی دیدم

کمه

شما هم تو گوشی هزارتا اسکرین شات دارین ک هیچوقت نمیخونیدش ... توی اینستا کلی پست ذخیره کردین ولی یبارم بهش سر نزدید یا فقط من اینطورم  😑😐 سنگین ترین عمل در روز قیامت صلوات بر حضرت محمد ص و خاندانش هستش حتی اگ وقتم تو این سایت گاهی تلف شده ولی همراه نی نی سایتی ها ترازوی عمل خوبم سنگین تر شده با صلوات پی در پی فرستادن 😁چ فرهنگ خوبی داره اینجا ....حالا ی صلوات منو مهمون کنید تشکر 😜علت انتخاب پروفایلم اینه ک در روز شهادت حضرت رقیه عضو اینجا شدم هیچ چیز این دنیا اتفاقی نیست شاید هزاران درس ازینجا گرفتم
2738
نه من دورو وبرم زیاد دیدم یکی مامان من سادس فقط

دورو بر منم همه دهن قرص حتی حرفی رو نخوان جواب بدن نشنیده میگیرن علنا اما زیر بار جواب دادن نمیرن اما من سریییییع وا میدم تورو خدا راهی بلدین بگین همش دارم رو خودم کار میکنم اما باز موفق نمیشم

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد💔 با خدا باش و پادشاهی کن...💖 
دورو بر منم همه دهن قرص حتی حرفی رو نخوان جواب بدن نشنیده میگیرن علنا اما زیر بار جواب دادن نمیرن ام ...

باید خودتو کنترل کنی شاید زیاد صمیمی میشی با همه زود وا میدی بمرور زمان باید این رفتارو تقویت کنی

بفرس پیش مامان من کلاس خصوصی  

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
2706