2737
2739

دوساله دارم نه سوراخ نداره زیاد بشینم یکم متورم میشه بعدش نه

من خیلی آدم کم موییم نمی‌دونم چرا ایجاد شد 

ی بار عود کرد پماد سیاه زدم سر باز کرد تخلیه شد 

داداشم عمل کرد 

بابامم با پماد سیاه از عطاری دارن تخلیه کرد تموم شد 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوساله دارم نه سوراخ نداره زیاد بشینم یکم متورم میشه بعدش نه من خیلی آدم کم موییم نمی‌دونم چرا ایجا ...

خیلی ممنون از داداش و پدر چند تا سوراخ بود آنتی بیوتیک مصرف میکردین

2728
2738
خیلی ممنون از داداش و پدر چند تا سوراخ بود آنتی بیوتیک مصرف میکردین

داداشمم سوراخ نداشت 

بابام ی سوراخ خیلی خیلی ریز 

من آره چرک خشک کن 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
میشه بگید چند سال و چندتا سوراخ داشت و عفونت میومد

داداش بزرگم از دبیرستان داشت دیگه وقت کنکورش عود کرد و آبسه و ترکیدنش و عمل و ....

قشنگ ۴ ماه طول کشید تا خوب شد 

یادمه موقع کنکور از پوشک بزرگسال استفاده کرد برای اینکه ترشح نداشته باشه رو لباسش البته با نامه دکتر که واسه جلسه کنکور مشکلی نداشته باشه و... الان ۲۴ سالشه.

داداش دومیم قربانی اون یکی شد

دکترش گفت احتمالا تو خونواده تون کسانی دیگه هم هستن که کیست مویی دارن،همه مورد بررسی قرار گرفتن،قرعه به نام اون افتاد😬 که سوراخهای باز داشت و ...اونم عمل کرد 

هر دو زخمه باز بود تا خودش کم کم گوشت اورد

داداش بزرگم خیای زخمش بزرگ بود قشنگ یه دست تا مچ میرفت داخل

ولی داداش کوچیکم قد دوتا گردو بود

2706