2737
2739

باز هم برای خودم مینویسم 

چون نوشتن برای کسی که دوسش دارم دلم رو گرم می‌کنه امروزم از خاص ترین روزهای زندگیمه اولین عیدی که دلم گرم بود چون وجود اون قلبمو گرم کرده بود قلبم پر از عشق و آرامش عمیق بود چون نمیشه تو زندگیت باشه و تو قلبت پر از عشق و آرامش نباشه خدای مهربونم ممنونم که سوپرایزم کردی ممنونم که قشنگ ترین هدیه دنیارو بهم دادی ممنونم که فرشته ای رو بهم هدیه دادی که برای من مثل خواهره خدایا یعنی انقدر دوسم داشتی ؟ یعنی آنقدر منو لایق می‌دونستی که بهترین فرشتت رو بهم هدیه دادی خدایا آخه چطوری ازت تشکر کنم چطوری ازت عذرخواهی کنم برای این همه مدت که دوست نداشتم چون فک میکردم دوسم نداری فراموشم کردی و منو نمیبینی اما حالا به روش خودم دوست دارم من تورو تو تک تک عزیزانم دوست دارم من تورو هر روز بار ها در آغوش میگیرم و حرف های قلبم رو بهت میزنم من باور دارم که ما همه روحی از جنس تو هستیم و من تورو در تک تک عزیزانم دوست دارم ممنون که آغوشی مادرانه از جنس ارامشه خودت و زیبایی بی حدو مرز  از جنس بهشت ارزوها در این دنیا بهم هدیه دادی خدایا ممنون که اواخر 1400 قشنگ ترین هارو برام رقم زدی ممنون که یه خانم دکتر مهربون که همیشه برام فراتر از یه دکتر هست رو هدیه دادی خدایا همیشه اشک تو چشام جمع میشه وقتی تصویر اولین باری که دیدمش تو ذهنم یاد آوری میشه اون روزی که حتی روم نشد بهش یه لبخند بزنم روز هایی که دوسش نداشتم روز هایی که بهش فک نمی‌کردم روزهایی که برام مهم نبودش روز هایی که آخرین نفر تو زندگیم بود چون من اون روز ها نمیشناختمش خدایا من از وقتی خودم رو شناختم عشق رو احساس کردم چون همیشه عاشق خانوادم بودم اما هیچ وقت نفهمیدم آدم چطور عاشق میشه ولی باوجود کسی که مثل خواهره برام تجربش کردم اصلا نفهمیدم که چی شد فقط به خودم اومدم دیدم دیگه نمیتونم به اندازه یه روانشناس دوسش داشته باشم چون شده خانوادم شده تنها خواهرم شده همه یه آرزوهام شده دلیل زندگیم نفس کشیدنم خوشبختیم حال خوبم شده دلیله زنده بودنم شده همه یه جونم خدا جونم با کسی که مثل خواهر دوسش دارم بهم قدرت عشق و مهربونی رو نشونم دادی هزاران بار مرسی برای داشتن اون و بقیه عزیزانم که من با وجودشون تا ابد عاشق ترین آدم رویه زمینم خدایا ممنون که بهم احساس عمیقی هدیه دادی تا بتونم قلبی پر از عشق برای کسایی که دوسشون دارم داشته باشم و قدرت نوشتن دادی تا بتونم هرچی تویه قلبم هست براشون بنویسم  

برای........تو بنویس❤️

چی شده؟ لب کلامو بگو

من پایان این تاریکی را دیده ام، روشنایی در راه است. اشک هایت را نگه دار برای گریه های از سر شوق.همه ی دنیا فدای سر پسرک یا دخترک  نازم(البته هنوز به دنیا نیومده خخخ خدایا من و عشقم رو بیشتر از این معطل نکن دیگه قربونت برم به ستوه اومدیم گناه داریم خب )یه عده از تو متنفر هستن،این برای این نیست کـه تو کاری کردی کـه کينه دارن،دلیلش اینه کـه تمام کارهایی کـه اون‌ها آرزوش رو دارن تو داری انجام میدی!(یه صلوات برام میفرستی مهربون که عید۱۴۰۳ به حاجتم برسم💔) جواب دندون شکن خیلی دارم اما سکوت میکنم چون ۱_ اعصاب خیلی مهمه و میزارم خدا برام بجنگه ۲_ نمیخوام دلی بشکنه از حرفا و کارام .هر شب دو دقیقه با خدا حرف بزن؛  هر روز ب کام تو رقم خواهد خورد.اجازه نده هیچ کس پاشو رو رویاهات بزاره  ناشنوا باش وقتی که__ به آرزوهات میگن محال شاد باش و بخند :) بزار بفهمن قوی تراز دیروزی ⁦( ◜‿◝ )♡⁩  هرچی طوفان زندگیت بزرگتر باشه رنگین کمون بعدش قشنگ تره. زندگی مثل بادکنک میمونه اگه رهاش نکنی هیچوقت نمیفهمی تا کجا میتونه اوج بگیره( لطفا همو دوست داشته باشیم تا دنیا جای قشنگ تری بشه.خوش باش که هر که راز داند*داند که خوشی خوشی کشاند،،،، ،،،شیرین چو شکر تو باش شاکر*شاکر هر دم شکر ستاند (فعلا باید خودمو با شرایط جدید به وجود اومده وفق بدم تا ببینم چی پیش میاد.برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین هایی.اما هنوز تموم نشده.باخبر باش پس از ظلمت این چند صباح صبح دولت بدمد شادی ما پشت در است.اعتماد به نفس بالا داشتن یعنی روی خودت زوم کنی نه دیگران.هرروزم که دنیا یه خوابی برای ادم میبینه ماشالله.سخت نگیر(هر چی که سخت بگیری بازم خودت اسیری)منعطف باش.خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوبی😐چی قراره بشه😂

حوصلم نشد همشو بخونم 

حالا اون دوستت کیه؟

من پایان این تاریکی را دیده ام، روشنایی در راه است. اشک هایت را نگه دار برای گریه های از سر شوق.همه ی دنیا فدای سر پسرک یا دخترک  نازم(البته هنوز به دنیا نیومده خخخ خدایا من و عشقم رو بیشتر از این معطل نکن دیگه قربونت برم به ستوه اومدیم گناه داریم خب )یه عده از تو متنفر هستن،این برای این نیست کـه تو کاری کردی کـه کينه دارن،دلیلش اینه کـه تمام کارهایی کـه اون‌ها آرزوش رو دارن تو داری انجام میدی!(یه صلوات برام میفرستی مهربون که عید۱۴۰۳ به حاجتم برسم💔) جواب دندون شکن خیلی دارم اما سکوت میکنم چون ۱_ اعصاب خیلی مهمه و میزارم خدا برام بجنگه ۲_ نمیخوام دلی بشکنه از حرفا و کارام .هر شب دو دقیقه با خدا حرف بزن؛  هر روز ب کام تو رقم خواهد خورد.اجازه نده هیچ کس پاشو رو رویاهات بزاره  ناشنوا باش وقتی که__ به آرزوهات میگن محال شاد باش و بخند :) بزار بفهمن قوی تراز دیروزی ⁦( ◜‿◝ )♡⁩  هرچی طوفان زندگیت بزرگتر باشه رنگین کمون بعدش قشنگ تره. زندگی مثل بادکنک میمونه اگه رهاش نکنی هیچوقت نمیفهمی تا کجا میتونه اوج بگیره( لطفا همو دوست داشته باشیم تا دنیا جای قشنگ تری بشه.خوش باش که هر که راز داند*داند که خوشی خوشی کشاند،،،، ،،،شیرین چو شکر تو باش شاکر*شاکر هر دم شکر ستاند (فعلا باید خودمو با شرایط جدید به وجود اومده وفق بدم تا ببینم چی پیش میاد.برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین هایی.اما هنوز تموم نشده.باخبر باش پس از ظلمت این چند صباح صبح دولت بدمد شادی ما پشت در است.اعتماد به نفس بالا داشتن یعنی روی خودت زوم کنی نه دیگران.هرروزم که دنیا یه خوابی برای ادم میبینه ماشالله.سخت نگیر(هر چی که سخت بگیری بازم خودت اسیری)منعطف باش.خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه
2742