2737
2734

سلام 

نظرتون درمورد این موضوع چیه که ادم به کسی که دوسش داره بع صورت ناشناس مثلا با یا سیم کارتی که طرف شماره اشو نداره یا یه اکانت ناشناس پیام بده و بگه من ازت خوشم میاد؟ فقط برای اینکه بفهمی طرف سینگله یا نه و اگه بود اشنا شی و کم کم خودتو بهش معرفی کنی

نه بنظرم خیلی کار خزیه اشتباهه اگر میخوای بگی خودتو معرفی کن 

این کاربری دست دو نفره  عاقلان نقطه پرگار وجودند اما عشق داند که در این دایره سرگردانند . مَن به چشمان خود دیده اَم که هَر زن میتواند یک ارتش باشد  با احمق و جاهل بحث نکن اگه گفت ۱+۱=۵بگو باشه حق با شماست برو حالش ببر😽

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تا خودتو معرفی نکنی اون ک نمیاد حرفی بزنه در مورد روابطشو اینا

هر وقت ترسیدی و فک کردی که به آخر خط رسیدی، این تیکه کتاب کیمیاگر رو بزار جلو چشمات:"همیشه به قلبت بگو كه ترس از رنج از خود رنج بدتر است، تاریكترین لحظهٔ شب  لحظه پیش از برآمدن آفتاب است..!☀️                                                       به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤ 

کلا اعتقادم اینه برا دختر قشنگ نیست جلو بیفته وپیشنهاد بده

بعدا پتک میشه میکوبن تو سرش

دختر باید جوری باشه پاشنه خونه رو ازجا دربیارن تا راضی بشه

شان یه دختر اینجوریه

گاهی تابدتر نشه بهتر نمیشه🙃
2738
تا خودتو معرفی نکنی اون ک نمیاد حرفی بزنه در مورد روابطشو اینا

فقط میخام ی کلمه بپرسم میتونی وارد رابطه شی یا نه بعد اگ دیدم سینگلا کم کم خودمو معرفی کنم

کلا اعتقادم اینه برا دختر قشنگ نیست جلو بیفته وپیشنهاد بده بعدا پتک میشه میکوبن تو سرش دختر باید ج ...

چه ربطی داره پس تکلیف دختری که عاشق میشه چیه؟

این کاربری دست دو نفره  عاقلان نقطه پرگار وجودند اما عشق داند که در این دایره سرگردانند . مَن به چشمان خود دیده اَم که هَر زن میتواند یک ارتش باشد  با احمق و جاهل بحث نکن اگه گفت ۱+۱=۵بگو باشه حق با شماست برو حالش ببر😽

منطقیه خیلی عاقلانست، آما باید یه کار کنی خود پسره بیاد سمتت، سیستم مغزی مردا یه جوریه که اگه بهشون پیشنهاد بدی جوگیر میشن ،حالا از خداشونه یه دختر  بهشون سلام کنه ها، اما پیشنهاد که دادی خر کیف میشن فک میکنن خبریه بهت میگن نه. 

من کراش مراش حالیم نمیشه😂

از یکی خوشم بیاد بهش میگم

البته فقط برای یکی اتفاق افتاد و اعتراف کردم الانم سه ساله باهمیم

اونم هیچوقت اینکه من پیش قدم شدم رو ب روم نزده

2706