2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هعی خواهر من انقدازاین دردا بهم خورده با ده روز تاخیری بایکماه تاخیری وبی بی چک منفی ینی حالم خراب م ...

آخه واسه من همیشه دقیقه

تا حالا دو روز عقب نیوفتاده اونوقت الان هشت روزه عقب افتاده

یعنی عفونت گرفتم نمی‌دونم والا

شوهرمم یجور ناراحته که حالم بدتر میشه

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
عزیز دلم منم همین طورم 😭 

هووف خیلی حس بدیه امروز خواهرشوهرم گفت رفته سونر بچش پسره اونقدر دلم خواست 

یکی هم بهم گفت خواب دیدم دوقلو بچه دار شدید دلم ضعف رفت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخه واسه من همیشه دقیقه تا حالا دو روز عقب نیوفتاده اونوقت الان هشت روزه عقب افتاده یعنی عفونت گرف ...

من بی بی چکم هاله مینداخت همه میگفتن مثبته انقدخوشحال شدیم خودموشوهرم ودرکمال ناباوری فردا شبش پریودشدم همونجاتودستشویی انقدگریه کردم ک

من بی بی چکم هاله مینداخت همه میگفتن مثبته انقدخوشحال شدیم خودموشوهرم ودرکمال ناباوری فردا شبش پریود ...

وای این خیلی بده

ان شاالله خدا بهت یه تپلیشو میده عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

۵ روز تاخیر زوم منفی شد سینه درد و کمر درد داشتم 

الان ۸ روز شده و هیچ دردی هم از دیروز ندارم حتی سینه

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
۵ روز تاخیر زوم منفی شد سینه درد و کمر درد داشتم  الان ۸ روز شده و هیچ دردی هم از دیروز ندارم ...

من نمیدونستم باید ناشتا و صبح بی بی بزنم

غروب زدم

حالا میگم چند روز دیگه دوباره بزنم

من هیچ علائمی ندارما یعنی هیچی واقعا

تو هم دوباره بزن صبح ناشتا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من نمیدونستم باید ناشتا و صبح بی بی بزنم غروب زدم حالا میگم چند روز دیگه دوباره بزنم من هیچ علائم ...

منم صبح نزده بودم

ظهر بود ولی خیلی امید داشتم آخه هم درد داشتم هم هنوز که هنوزه حالت تهوع دارم بو بهم میخوره دلم میپیچه که فک میکنم از سرما خوردگیه

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
من نمیدونستم باید ناشتا و صبح بی بی بزنم غروب زدم حالا میگم چند روز دیگه دوباره بزنم من هیچ علائم ...

انشالله باردار باشی گلم خبرم کن

2706