2733
2739
اگه اطلاعی دارید لطفا راهنمایی کنید. پسرم سه سال و نیم هستش.
این روزا قرآن هم که میخونی واست حرف در میارن میگن با خدا رابطه داره .
موسسه خلاقیت خیابان 6 شرقی کیانپارس هست من پسرم میره راضیم از کارشون کارگاه مادر و کودک هم شنیدم کیان آباد هست ولی آدرسشو نمی دونم

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم پریسا جان. میشه لطفا بکی پسرت چند ساله هست ؟چند نفر توی کارگاه هستند؟هفته ای چند جلسه است ؟
این روزا قرآن هم که میخونی واست حرف در میارن میگن با خدا رابطه داره .
2728
پسر من امسال میره کلاس اول موسسه خلاقیت برای سه تا 12 ساله هر روز از ساعت 8:15 تا 11:45 بعد از ظهر هم هستن فکر کنم 1 تا 4

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست 

هر روز مثل مهد بپه را تحویلشون می دیم فرقش با مهد اینکه هر ماه یک کتابچه فعالیت های ماهیانه میدن که روزانه بر اساس ان برنامه در مورد موضوع های مختلف صحبت می کنن و کار دستی درست می کنن

2738

سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه من به تازگی با یه سایتی آشنا شدم به اسم سایت جوانه بان که در این سایت کلی مقاله در موردآموزش پرورش انواع گیاهان آپارتمانی داره که اطلاعات شما رو در مورد نگهداری گل و گیاهتان بالا میبره. در ضمن در قسمت فروشگاه محصولات خیلی خوبی برای تقویت خاک و گل و گیاه دارند مثلا قطره بامبو برای تقویت ومقاوم سازی بامبو، کود بونسای، کود سه بیست ، و کود هیومیک اسید که تاثیر خیلی خوبی در رشد گیاه داره خوبی این سایت این که مشاوره گل و گیاه به صورت آنلاین ورایگان به طور مستقیم با متخصصان گل و گیاه هستش. حتما به سایتشون سر بزنید