2733
2734
پیش از هر چیز به دکتر مراجعه کنید چون نوزاد نمیتونه دارو بخوره احتمالا خواهرتون باید دارو مصرف کنه .اگر چهار ماهه یا بالاتر بود میشد با حریره ی سنجد یا ترنجبین جوشیده بهش کمک کرد
روزگار هر چی تغییر کنه من چشم نمیگم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
تقریبا.تا سه ماه حالت های روده ی مادر هر چی باشه شیر خواهر هم همونطوره .مثل یبوست یا اسهال .مثلا اگر کوچولو یوبس بشه مادر باید غذاهای فیبر دار و ملین مصرف کنه .فقط مراقب دختر خواهر جان باشید که وزن و اب بدنش از دست نره .از خواهرت بخواید تا کوچولو رو دکتر میبینه مرتب بهش شیر بده
روزگار هر چی تغییر کنه من چشم نمیگم
خواهرت موز و سیب بخوره.کته با ماست بخوره.اب میوه های بیرون رو اصلا نخوره.کمپوت هایی مثل گلابی و ...نخوره.اگه رژیم خودش درست بشه اسهال اونم خوب میشه.فقط تا میتونه بهش شیر بده تا اب بدن نوزادش کم نشه
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم