2737
2734

برای نی نی سایتیا خیلی دعا کردم و اینکه برم دانشگاه 

Army💜 دلی ام 🐣i live because I can’t die … min yongi  اهنگ های مورد علاقه ام ✨like crazy & face off & letter & set me free & blue and grey & stay alive & magic shop & alone. & best of me & fake love & black swan & let go & mice drop & lie & promise & butterfly. & winter bear  & sweet night & … و تمام اهنگ های bts💜🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عشق و آرامش و موفقیت برای خودم و نومزد 

امسال ولی تا لحظات آخر همه ی دوستا و آشناها و نی نی سایتی ها میومد تو فکرم 

بیشتر برا ملتم دعا کردم تا خودم 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 

الهم عجل لولیک الفرج

الهی که همه خونه دارشن

الهی که دامن همه سبز شه

الهی پدری شرمنده بچش نشه

الهی مادر بی بچه نشه

الهی بچه ای بی مادر نشه

الهی جوونا ازدواج کنن

الهی همه برن کربلا

الهی کسی بی کار نباشه

الهی امیدی نا امید نشه

الهی دلی شکسته نشه

الهی مریضا شفا بگیرن

الهی مریضای سرطانی و پروانه ای درد نکشن

الهی کنکوری ها قبول شن

الهی زیارت نصیب همه بشه

امین

لطفا به اسم کاربریم م دعا گنید

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

اینکه خدا کمکم کنه تو تمام مراحل زندگیم و موفق باشم همیشه و بابام برا چیزی مخالفت نکنه و با عشقم بریم سر خونه زندگی مون و خوشبخت و عاقبت بخیر بشم و خونوادم و عزیزام همیشه و هر سال پیشم باشن انشاءالله به امید خدا 🤲🏻♥️

گر بگویم با خیالت...🥺تا کجاها رفته ام؛مردمان این زمانه...سنگسارم میکنند...❤️‍🩹 تویی که میای میپرسی میگی تا کجاها رفته ای به تو هیچ ربطی نداره دنبال دعوایی تا بیام بزنم عه وسط دو نصفت کنم😈                                                                                                                                           اگه جایی دیدی باهات بحثم شد و جوابت و ندادم بدون جواب ابلهان خاموشیست 🤙🏻
2738

بعد سالها انتظار 🥺🥺🥺

از خدا خواستم امسال معجزه کنه و موانع بین من و عشقم از بین بره و پیش قدم بشه برای ازدواج و خیلی زود با هم ازدواج کنیم و تا اَبد در کنار هم خوشبخت باشیم...

سلامتی و خوشبختی خانوادم و کل مردم دنیا... 

شفای کل بیمارها... و  حل شدن گرفتاری همه... 

دل خوش و خوشبختی و برکت و پول برای همه... 

رسیدن تمام عاشق ها به هم...و برآورده شدن تک تک آرزوهای همه... 

انشاالله انشاالله انشاالله 🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻

خدایا منو ببخش...                                                    مجبورم آدم بدی بشم تا از پس بنده هات بر بیام...