2737
2739

من انقد دوست دارم كه همیشه ارزو میکنم ازت یه پسر داشته باشم که شبیه تو باشه تا بتونه یه دختر دیگه تو دنیارو مثل من خوشبخت کنه

کتاب بخونید⁦☂️⁩       اگه من باهاتون بحث کردم بدونین اطلاعاتم در اون زمینه کامله و تا تهش جوابتونو میدم. گفتن نمیدانم نیمی از علم است.وارد هر بحثی ک دانشش رو ندارین نشین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لایک کنید بیام بخونم

الان سال تحویل میشه هیچی ندارم واسش بفرستم😂😂

وسط گریه وسط تک تک مشکلاتم وسط تک تک ناراحتیام وقتی بهت فکر کردم ناخوداگاه لبخند اومده رو لبم 🙂و ،وقتی میخندی انگار من هیچی کم ندارم🙂خدایا مهربونم خودت از دلم خبر داری منو به حاجت قلبیم برسون                                                      میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات مهمونم کنی؟🥺🥰
2731
من انقد دوست دارم كه همیشه ارزو میکنم ازت یه پسر داشته باشم که شبیه تو باشه تا بتونه یه دختر دیگه تو ...

ن تو این فازا نیستم😬

نمیدونم اینجا چی بنویسم🤷🏻‍♀️

کاش‌بدانی‌دوست‌داشتنت،

خورشید‌نیست،که‌لحظه‌ای‌بیاید

ولحظه‌ای‌برود؛

ماه‌نیست،که‌یک‌شب‌باشدو

یک‌شب‌نباشد؛

ستاره نیست،که‌شبی‌پرشورباشد

وشبی‌کم‌فروغ؛

باران‌نیست،که‌گاه‌شدت‌گیرد

وگاه‌نم‌نم‌ببارد؛

مثل‌نفس‌می‌ماندهمیشه‌بامن‌است !💙

کتاب بخونید⁦☂️⁩       اگه من باهاتون بحث کردم بدونین اطلاعاتم در اون زمینه کامله و تا تهش جوابتونو میدم. گفتن نمیدانم نیمی از علم است.وارد هر بحثی ک دانشش رو ندارین نشین
2740
کاش‌بدانی‌دوست‌داشتنت، خورشید‌نیست،که‌لحظه‌ای‌بیاید ولحظه‌ای‌برود؛ ماه‌نیست،که‌یک‌شب‌باشدو یک‌شب ...

مرسی😍💋

نمیدونم اینجا چی بنویسم🤷🏻‍♀️