2733
2739
عنوان

بیاید براتون حمد بخونم نزدیک سال جدید 🥰🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 165 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم از شما خیلی لطف میکنید یه روزی این لطف شما رو باید جبران کنم

ممنونم سلامت باشید.خواهش میکنم کاری نکردم

به درخواست خودم کاربریم تعلیق میکنم،خدانگهدار همه دوستان خوبم🌹
2731
لطفاً برای دوستان گلم @سرو،محمد     @پریدختان     @آیداشلبی   &nbs ...

مرسی مهربونم

الهی ک حاجت روا بشی🥺♥️

میشه از ته دلتون دعا کنید مامان بشم؟میگن دعا در حق همدیگر زود پذیرفته میشه.اسمم فاطمه هستش،منو تو دعاهاتون یادتون نره1401/12/16
ممنونم عزیزم  خیلی لطف میکنی  انشالله حاجت روا بشی❤️😍

ممنونم مهربونم 

انشالله شما هم حاجت روا بشید🍀🍀

به درخواست خودم کاربریم تعلیق میکنم،خدانگهدار همه دوستان خوبم🌹
2738
سلام آبجی جان سال نو مبارک انشالا حاجات دلتون روا ،💞💞😘😘🌹🌺🥰🥰😍التماس دعا  اللّهُمَّ صَل ...

سلام عزیز دلم ممنونم از لطفتون سال نو بر شما و خانواده محترمتان مبارک حال نیکو ،فال نیکو؛ سهم هر روز شما  شاد و پیروز و مبارک باد نوروز شما  🍎
هر دم و هر روزتان سرشار احوالات ناب، لحظه هاتان شاد شاد و  پیروز و مبارک باد نوروز شما  🍎
هر دم و هر روزتان سرشار احوالات ناب، لحظه هاتان شاد شاد و دلخوشیتان  بی حساب ! 💕💕🌟🌟سال نو مبارک 🌟🌟
قابل باشم برای حاجت روایتون صلوات فرستادم

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
اللّهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و فرجنا به  اللّهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ...

ممنوم گل نازم الهی سالی پر از خیر و برکت داشته باشید قابل باشم برای حاجتتون صلوات فرستادم ♥️

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
ممنونم لطفا به نیت خودم اسمم حانیه و عزیزان🍀 @رویای_قشنگ   حاجت روایی @smart_man   ...

ممنون دوست مهربونم🌷🌷 

ان شاالله سال جدید سال حاجت رواییت باشه

یا صاحب الزمان اغثنی یا صاحب الزمان ادرکنی       خدایا شکرت که همیشه هوامو داری خدایا شکرت بابت اینهمه اتفاقا قشنگ خدایا شکرت که همه چی درست شد و کمک کردی مابه هم برسیم😍😍😍😍 خدایاشکرت خدایاشکرت خدایاشکرت 
ممنوم گل نازم الهی سالی پر از خیر و برکت داشته باشید قابل باشم برای حاجتتون صلوات فرستادم ♥️

بزرگوارید 

ممنون

سال نو برای شما هم سرشار از سلامتی برکت سعادت باشه❤️🌹

ممنونم گلم هم چنین واسه تو😍

ممنون ان شاالله😍

یا صاحب الزمان اغثنی یا صاحب الزمان ادرکنی       خدایا شکرت که همیشه هوامو داری خدایا شکرت بابت اینهمه اتفاقا قشنگ خدایا شکرت که همه چی درست شد و کمک کردی مابه هم برسیم😍😍😍😍 خدایاشکرت خدایاشکرت خدایاشکرت 
لطفاً برای دوستان گلم @سرو،محمد     @پریدختان     @آیداشلبی   &nbs ...

متشکرم از محبتت حناجون 

ممنونم استارتر عزیز

ان شاءالله هر دو حاجت روا شین براتون حمد میخونم ب نیت حاجت دلتون

آدم خوبی نیستم..اما میشه لطفا ازتون بخوام که برای ظهور امام زمان صلوات بفرستین؟؟  حتی ما آدم بدا هم میتونیم منتظر باشیم...شاید خدا رحم کنه بهمون وقتی ببینه خوب و بد منتظرشیم🥺گره عجیبی افتاده به کارم خواهرا،التماس دعا که هرجور به صلاحمه مشکلم زودی حل شه خسته شدم😔خمشترک مورد نظر حوصله ی بحث ندارد اگر قصد بحث کردن دارید ریپلای نکنید با تشکر🦦از میان تمام نداشته هایم افتخارم این است مادرم حضرت فاطمه (س) و لقب من سیده است.. 💚چند وقت پیش با یه خانومی حرف میزدم میگفت ما نیاز ب امام زمان رو قلبا حس نکردیم ک آقا بیاد...آخه ما ک خیلی عادی داریم زندگی میکنیم...ینی فقط منم ک قلبم داره میگیره از این همه تاریکی ک تو دنیاست؟ این همه بچه های کار این همه نیازمند..بهش فکر ک میکنم غذا از گلوم پایین نمیره...چطوری اینقدر بیخیال شدیم؟ ما هر چقدرم تلاش کنیم این چیزا از بین نمیره جز با ظهور امام زمان..یه صلوات برای تعجیل در فرج بفرستید لطفا😔🙏 ما اهل کوفه نیستیم، مهدی(عج) تنها بماند❤خدای مهربونم میدونم لایق نیستم اما دعا میکنم مرگ مرا شهادت در راه امام زمانم قرار بده
2706