2733
2739
عنوان

بیاید براتون حمد بخونم نزدیک سال جدید 🥰🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 165 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ندا و برای دوستانم @حنای_من     @madar8793    

الهی خیر ببینید ی دنیا ممنونم 

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
2731

الهی به عالی ترین نحو حاجت روا شین‌‌.لطفا برای حل شدن مشکل فاطمه و ساحل عزیزم به نحو احسن،سفید بخت شدن @دلبر555     زهرا جانم و چند خانم مد نظر،نی نی دارشدن سحر و @elahe_aab_1994    .   و تمامی منتظران ، رو به راه شدن اوضاع زندگی رؤیا جانم، بارداری بی خطر دوست گلم و امضام الهی خیر بببینید 🌹 

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹

لطفاً برای دوستان گلم

@اعتصامی    

@درمسیرخدا      و برادر بزرگوارشون

@مائده6525221    

@درخت_الماس    

@qatreh    

لطفاً برای دوستان گلم

@شهنور    

@شیرینخانووم    

@مامانبزرگپانیذ    

@مهرنگ1    

@فرانک20    

لطفاً برای دوستان گلم

@سرو،محمد    

@پریدختان    

@آیداشلبی    

@هوهوچی_چی    

@anare_soorati    

2738
لطفاً برای دوستان گلم @شهنور     @شیرینخانووم     @مامانبزرگپانیذ   ...

سلام آبجی جان سال نو مبارک انشالا حاجات دلتون روا ،💞💞😘😘🌹🌺🥰🥰😍التماس دعا 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم🌺

🌺اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم🌺

🌺اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌺

🌺التماس دعا

هرحاجتی از خدا بخواید بهتون عطا میکنه کافیه فقط دلت وصل شه... میدونستی خدا خیلی جیگره خدا نفسه.خدا عشقه ... وصل شدن دل کار سختی نیس فقط یقین و ایمان قلبی به حاجتی که از خدا میخوای داره... گاهی وصل شدن از طریق شهدا ازطریق ائممه و گاهی یه لرزش دل کافیه به استجابت برسی. بخدا محاله بخوای و نشه... محاله ارزو کنی و نشه... میخوای باهم امتحان کنیم... خدا ته معرفت و عشقه. باورش کن به خدا گمان نیک برید با هرگمان و فکری که بخدا داشته باشید خدا با همون گمان و فکر و ذهن بشما نگا میکنه.. .. راستی دوستای گلم امام زمان خیلی چشم انتظاره.. وقتی واسه فرجش هرلحظه دعا میکنید مولا جلوتر از شما دستشو میبره بالا و برای فرج مشکلات و حاجتتون دعا میکنه ...وقتی خیلی یجایی گیر کردید خیلی گرفته شدید خیلی غم اومد بسراغتون ..کافیه امام زمان رو به چشم انتظاریش قسم بدید بگید بحق فرجت که چشم انتظارشی ..فرجی کن تو کارم مولا جان 😍😍 اشک بریز و حاجت دلت رد خور مستجاب میشه...🌺 خدارو تو اون لحظات قسم بدید به یعقوب نبی در فراق یوسفش بگید خدایا پیغمبرت پیامبرت بود دوری یوسفِش نابیناش کرد من که بنده تم چطور تحمل کنم و حاجتمو روا نکنی ... بگو 11 فرزند داشت ولی یه یوسفِشو ازش گرفتی 30 سال تو فراق یوسفش اشک ریخت ... خدایا منو از امتحان و گرفتاری نجاتم بده و حاجت دلمو عطا کن و شادم کن مثل یعقوب نبی که چشم و دلشو به جمال یوسفِش شاد کردی😍😍😍 دوستان با هر پیغمبری با هرائممه و شهدایی باید به زبون خودشون و با هرچیزی که امتحان شدن باید حرف بزنیدتا رد خور نداشته باشه حاجت دلتون ... اونوقت استجابت نزدیک میشه.😍😍 حضرت محمدص فرمودندخدا را بخوانید و به اجابت دعای خود یقین داشته باشید و بدانید که خداوند دعا را از قلب غافل بیخبر نمی پذیرد.🌺
لطفاً برای دوستان گلم @اعتصامی     @درمسیرخدا      و برادر بزرگوارشون ...

اللّهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و فرجنا به 

حاجتروا بخیر باشی

لطفاً برای دوستان گلم @اعتصامی     @درمسیرخدا      و برادر بزرگوارشون ...

حاجتروا بخیر باشی

الهی به عالی ترین نحو حاجت روا شین‌‌.لطفا برای حل شدن مشکل فاطمه و ساحل عزیزم به نحو احسن،سفید بخت ش ...

ممنونم لطفا به نیت خودم اسمم حانیه و عزیزان🍀

@رویای_قشنگ   حاجت روایی

@smart_man   موفقیت در کنکور

@zahram882   حاجت روایی

@fatti900   به عشقش برسه

@elahe_aab_1994   مادر شدن

به درخواست خودم کاربریم تعلیق میکنم،خدانگهدار همه دوستان خوبم🌹

حاجتروا بخیر باشی 

ممنونم لطفا به نیت خودم اسمم حانیه و عزیزان🍀 @رویای_قشنگ   حاجت روایی @smart_man   ...

ممنونم گل جان

لطفا برای @قلمبهسلمبه    

@anare_soorati    

@درخت_الماس    

هم دعا کنید

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       
لطفاً برای دوستان گلم @سرو،محمد     @پریدختان     @آیداشلبی   &nbs ...

عزيزم ممنونم كه به يادمى الهي به حق ١٤ معصوم به زودى حاجتروا باشي

لطفا براى حاجتم صلوات بفرستيد🌱 اللهم صل علي محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌱
2706