2737
2734

خب من و همسرم همو بی نهایت دوست داریم 

قبل از این ک برم مشاوره نظرم این بود همسرم معمولیه

اما بعد چندین جلسه مشاوره احسا میکنم همسرم خیلی ایده آله

خیلی گیجم نمیفهمم ب خاطر مشاوره رفتن توهم زدم یا واقعیه

چجوری بفهمم توهم زدم یا تازه واقع بین شدم

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم هرموقع با شوهرم بحثی پیش میاد فکر میکنم بدبخت ترين زن دنیام گیر یه ظالم خدا نشناس افتادم بعد که آشتی میکنیم به نظرم بهترین مرد دنیاس😁 

عمری دگر بباید بعد از فراق ما را                                    کاین عمر صرف کردیم اندر امیدواری 
2740
اینجا بدون مشاوره رفتن یسری تاپیک هارو که میخونم میفهمم شوهرم خیلی خوبه

این ک اره

یه تاپیکم خودم دارم در مورد این 

ولی با اجساس درونی خودم میگم

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

چند روز از مشاوره بگذره  ، دوباره برمیگردی به تنظیمات کارخانه 😂😂

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    

پیگیرش نباش وقتی حال الانت خوبه حست خوبه ب همین اکتفا کن

خدایا کسی اینجا به یادش نیست که دنیا زیر چشماته ◉ یه عمره یادمون رفته زمین دارمکافاته ◉ فراموشم شده گاهی که من اینجا چه ها کردم ◉ که باید روزی از اینجا بازم پیش تو برگردم ◉ خدایا وقت برگشتن یه کم با من مدارا کن ◉ شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن ღ
خب یکم تعریف کن تا بگیم مثلا چه ویژگی باعث شده فک کنی ایده عاله

صبر کن میگم الان

خداروشکر😇

دخترک له له کنان در حال رفتن به نانوایی بود .ادامسش رو تف کرد روی زمین .دم نانوایی دید اسکناسش نیست راه رفته را اینبار ارام برگشت روی زمین چشمش دنبال اسکناسش بود نزدیک ایستگاه اتوبوس اسکناس زیر پاشنه کفش خانمی بود ایستگاه شلوغ بود تا خواست جلو برود و به خانم بگوید پولم زیر پای شماس خانم سوار اتوبوس شد پول هم با کفش خانم رفت .اسکناس با ادامس به ته کفش خانم چسبیده بود 😐😐😐
2706