2737
2739
عنوان

اخر بهم تیکشو انداخت

474 بازدید | 16 پست

رابطم با مادرشوهرم خیلی خوبه. خدایی.

من پارسال یادم رفت بهش تبریک تولد بگم یا حتی کیک ببرم البته شهرمون هم نبودم.

امروز تولدشع از ۴ روزه کیک دو طبقه درست کردم ۵۰۰ هزار هم کفش خریدم براش.

صبح بهش تبریک نگفتم ک. عصر برم خونشون سوپرایز شع 

وقتی دید خیلی خوشحال شد.  اما گقت اولین نفر یکی دیگ گفت.(نگید کی ک مهم نی) اما خیلی سوختم 😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب نسوز

بعدم  مگه  دختر ۱۸  ساله است  ک  توقع داره  اولیت  نفر کی بهش بگه

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم
2738

فکر نکنم هیچکس تو دنیا آندازه مادرشوهر من تیکه بنداز ماهری باشه 

میشه یه صلوات برای حاجت دلم بفرستی دوست خوبم انشاالله به حاجت دلت برسی یه صلوات که وقتتو نمیگیره قربونت برم 😍
🙃🙃🙃

فداسرت بابا اصن مهم نیس اصن بخدا تو اگه صبم تبریک میگفتی کسی ک اهل تیکه باشه ی تیکه پیدا میکنه بپرونه بیخیال🤍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
✌🏻Be your own hero              تیکرهدف🦋

مهم اینه اون یه نفر که قبل تو بهش تبریک گفته براش چیکار کرده؟؟حتی یه کیک کوچولو برده یا کادو داده یا فقط به خاطر یه تبریک خشک و خالی تورو ناراحت کرده؟؟؟؟ اگه جوابش نه هستش پس خیلی بی لیاقته و حیف این محبتات

خیلی طول کشید تا بفهمم کاری که خوشایند من نیست لزوما غلط نیست. انتظاراتی که از آدم‌ها دارم هم لزوما درست نیست و اساسا من جای حق ننشسته‌ام که متر و معیار درست و غلط باشم. این در ظاهر خیلی ساده به نظر می‌رسه ولی هم دهن من سرویس شد هم دهن زندگی تا من اینو بفهمم🙃
2706