2737
2739
عنوان

میخواستم شوهرمو ببخشم اما...

1922 بازدید | 77 پست

شوهرم بهم خیانت کرده بود دو هفته بود انداخته بودمش بیرون حالا گفتم روز عیدی قهر نباشم ببخشمش قرار بود امروز ظهر بریم برا من خرید کنیم بعدشم گفت نهار میام خونه پیش شما اما صبح که بهش زنگ زدم برا ظهر هماهنگ کنیم گوشیش جواب نداد فقط پیام داد که پیام بده نمیتونم جواب بدم

عشقم همه کسم دخترم😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم پیش خودم گفتم حتما باز داره یه غلطی میکنه هرچی پیام دادم زنگ زدم جواب نداد منم زنگ زدم به مامانش گفتم که بهم خیانت کرده انداختمش بیرون اخه به مامانش اینا الکی گفته بود زنم و بچم رفتن سفر منم میام خونه شما

عشقم همه کسم دخترم😍😍
2740
منم پیش خودم گفتم حتما باز داره یه غلطی میکنه هرچی پیام دادم زنگ زدم جواب نداد منم زنگ زدم به مامانش ...

فک میکنی مامانش طرف تورو میگیره؟ نه میخواد بگه حتما خودت یکاری کردی اینکارو کنه

•°~میشه یه صلوات برام بفرستید~°•

بعد الان زنگ زده که اره خواب بودم خیلی خسته ام تو این عیدی جون کندم دلم میخواد کلا گوشیمو خاموش کنم بخوابم منم گفتم بدرک برو گوشیتو خاموش کن تا یک سال بخواب که ایشالا تو همون خواب بمیری بعدم قطع کردم

عشقم همه کسم دخترم😍😍
چه راحت با خیانت کنار میایین  دلیلش چیه ؟

دلیلش بچه ها هستن خواهر طفلک منم میدونی چقد گذشت کرد موهای زنیکه  شوهرش اورده بود همه جای خونش ریخته بود خواهر من مو مشکیه اون زنیکه بلوند بود اخرسرم سر اینجور چیزا نه به خاطر اعتیاد بیکاریش ازش طلاق گرفت 

فک میکنی مامانش طرف تورو میگیره؟ نه میخواد بگه حتما خودت یکاری کردی اینکارو کنه

دقیقا همین حرف تو هم بهش گفتم در اخرم گفتم حلالتون نمیکنم اون دنیا بدجور حال همتونو میگیرم

عشقم همه کسم دخترم😍😍
2706