2733
2739

عفونت ادراری دارم ک ب داروهای سفکسیم و ..مقاومه دکترزنانم پیدانکردم الان رفتم دکترعمومی برام امپول جنتامایسین نوشته چیکارکنم تونت نوشته خطرداره نبایداستفاده بشه..کسی زده چیکارکنم صبرکنم تا ی هفته دیگ یابزنم؟

خدایا من بهت اعتماد دارم🙏

حتما باید با پزشک زنان مشورت کنی

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو متخصص زنان یا ماما  تا ی هفته دیگه هم صبر نکن واقعا فکر کردی دکترای عمومی از بارداری سر در ...

از کجاپیداکنم هرجا زنگگ میزنم پزشک زنان نیست حتی بیمارستانا ک زنگ میزنم نیستن

2731
از کجاپیداکنم هرجا زنگگ میزنم پزشک زنان نیست حتی بیمارستانا ک زنگ میزنم نیستن

کدوم شهر هستی ؟؟اورژانسی برو دکتر زنان بیمارستانا مگه میشه نباشن 😐😐😐مردم تو عید زایمان نمیکنن میزارن هفته بعد ؟؟؟؟

کدوم شهر هستی ؟؟اورژانسی برو دکتر زنان بیمارستانا مگه میشه نباشن 😐😐😐مردم تو عید زایمان نمیکنن میز ...

بخدانیستن باورت میسه صب تالا صدجازنگ زدم گفتن نیستن یکی تا۶ عیدیکی تا۹ عید و..

کدوم شهر هستی ؟؟اورژانسی برو دکتر زنان بیمارستانا مگه میشه نباشن 😐😐😐مردم تو عید زایمان نمیکنن میز ...

شیرازم دیگم روانم بهم ریخته

بخدانیستن باورت میسه صب تالا صدجازنگ زدم گفتن نیستن یکی تا۶ عیدیکی تا۹ عید و..

خب پس صبر کن گلم امپوله و قرصای دکتر عمومی هم استفادهه نکن شاید خطر ناک باشه تو این یک هفته اب و مایعات زیاد بخور و خودت رو میشوری خشک کن و لباس زیر استفادهه نکن  در کل رعایت کن انشاالله چیزی نمیشه 

2738
خب پس صبر کن گلم امپوله و قرصای دکتر عمومی هم استفادهه نکن شاید خطر ناک باشه تو این یک هفته اب و مای ...

باشه گلم ممنون فک میکنم عفونتم کمه حالاتاهفته دیگ مدام اب میخورم ک حداقل شدید نشه برم دکترمرسی ک وقت گذاشتی عزیزم😘❤💙