2737
2734

ممنون میشم راهنمایی کنید

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
علاعم نداره 

من از ابتدای بارداری کلا تهوع نداشتم

امروز یه چند تا متن دیدم تو مجازی واسه توقف رشد جنین استرس گرفتم

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
سونو مشخص میکنه بعضیا لکه بینی دارن

چند تا متن خوندم استرس گرفتم

من تازه هفته ۸ تموم کردم

علائم اصلا نداره دور از جونت طرف میره سونو میگن رشدش متوقف شده، واسه من اینجوری شد متاسفانه ، البته خونریزی داشتم چند هفته هماتوم دورش رو گرفته بود نذاشته بود رشد کنه

هر روز سوره حجرات و الحاقه و یاسین رو بخون 

میدونی نوزاد رفلاکسی داشتن یعنی چی؟ یعنی باید شب تا صبح شاهد بالا آوردن بچه ت باشی هیچی هم از دستت نیاد ببینی بچه ت هیچی تو معده ش نمونده و گرسنه س و از گرسنگی همش گریه میکنه ولی با دوباره شیر خوردن دوباره بالا میاره، بچه ت نه سینه تو بگیره نه شیشه شیر مجبور باشی با قاشق بهش شیر بدی بعد بشینی واسه گرسنگی بچه ت گریه کنی، تا مادر بچه رفلاکسی نباشی نمی فهمی نخوابیدن بچه ت و خودت یعنی چی یعنی تو کل شبانه روز حداقل میزان خوابیدن یعنی چی، اگه بچه ت رفلاکس نداره خیلی خدا رو شکر کن عزیز جون و واسه بچه های ما هم دعا کن /واسه امضاهاتون صلوات می فرستم فقط اعلام نمیکنم ./با عرض پوزش درخواست دوستی قبول نمیکنم / نامه ای به خدا:سین کن مشتی، کارمون گیره به مولا/ان شاءالله به حق حضرت زهرا هیچ زنی انتظار واسه اولاد دار شدن نکشه/اگه جمله های امضام قاطی پاطی و بی ربطن به خاطر اینه که تو تایم های مختلفی نوشتم شون
علائم اصلا نداره دور از جونت طرف میره سونو میگن رشدش متوقف شده، واسه من اینجوری شد متاسفانه ، البته ...

ممنونم

2740
علائم اصلا نداره دور از جونت طرف میره سونو میگن رشدش متوقف شده، واسه من اینجوری شد متاسفانه ، البته ...

البته من نه لکه بینی نه خونریزی هیچی ندارم

البته من نه لکه بینی نه خونریزی هیچی ندارم

این نگرانی ها تو بارداری عادیه مخصوصا بچه اول

اون سوره ها رو که گفتم بخون عالیه ان شاءالله به سلامت بغلش کنی

میدونی نوزاد رفلاکسی داشتن یعنی چی؟ یعنی باید شب تا صبح شاهد بالا آوردن بچه ت باشی هیچی هم از دستت نیاد ببینی بچه ت هیچی تو معده ش نمونده و گرسنه س و از گرسنگی همش گریه میکنه ولی با دوباره شیر خوردن دوباره بالا میاره، بچه ت نه سینه تو بگیره نه شیشه شیر مجبور باشی با قاشق بهش شیر بدی بعد بشینی واسه گرسنگی بچه ت گریه کنی، تا مادر بچه رفلاکسی نباشی نمی فهمی نخوابیدن بچه ت و خودت یعنی چی یعنی تو کل شبانه روز حداقل میزان خوابیدن یعنی چی، اگه بچه ت رفلاکس نداره خیلی خدا رو شکر کن عزیز جون و واسه بچه های ما هم دعا کن /واسه امضاهاتون صلوات می فرستم فقط اعلام نمیکنم ./با عرض پوزش درخواست دوستی قبول نمیکنم / نامه ای به خدا:سین کن مشتی، کارمون گیره به مولا/ان شاءالله به حق حضرت زهرا هیچ زنی انتظار واسه اولاد دار شدن نکشه/اگه جمله های امضام قاطی پاطی و بی ربطن به خاطر اینه که تو تایم های مختلفی نوشتم شون
من از ابتدای بارداری کلا تهوع نداشتم امروز یه چند تا متن دیدم تو مجازی واسه توقف رشد جنین استرس گرف ...

میدونستم چی تو ذهنته ک این سوالو میپرسی برا همین گفتم علاعم نداره.

من از اول خیلی تهوع داشتم یدفعه قطع شد همش گریه میکردم میگفتم حتما قلبش وایساده من تهوم قطع شده ولی اینطور نبود.

ربطی نداره عزیزم

این نگرانی ها تو بارداری عادیه مخصوصا بچه اول اون سوره ها رو که گفتم بخون عالیه ان شاءالله به سلامت ...

ممنونم عزیزم

میدونستم چی تو ذهنته ک این سوالو میپرسی برا همین گفتم علاعم نداره. من از اول خیلی تهوع داشتم یدفعه ...

ممنون