2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سایو بچه کجایی
خوشا به حال گیاهان که عاشق نورند و دست منبسط نور روی شانه آنهاست… ﺍﻯ ﺧﺪﺍ ﻣﺮﺍ ﺍﻳﻦ ﻋﺰّﺕ ﺑﺲ ﻛﻪ ﺑﻨﺪﻩ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻢ ﻭ ﺍﻳﻦ ﻓﺨﺮم ﺑﺲ ﻛﻪ ﭘﺮﻭﺭﺩﮔﺎﺭم ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻰ ﺗﻮ ﺁﻧﭽﻨﺎﻧﻰ ﻛﻪ ﻣﻦ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭم ﭘﺲ ﻣﺮﺍ ﺁﻧﺴﺎﻥ ﻛﻪ ﻣﻰ ﺧﻮﺍﻫﻰ ﺑﮕﺮﺩﺍﻥ ...
طرز تهیه حدود دو یه پارچ بزرگ ماست رو توی ظرف خیلی خوب هم میزنیم تا کامل باز بشه بعد اب رو اضافه میکنیم طوری که یه دوفی بشه که نه شله و نه خیلی سفت بعد یه دونه تخم مرغ رو توش میشکنیم و خوب هم میزنیم تا با دوغ مخلوط بشه تخم مرغ اگه نزنیم دوغمون رو خرارت میبره خوب که مخلوط شد دو تا دوغ پاکتی بهش اضافه میکنیم و رو حرارت میزاریم و مدام هم میزنیم دوغ که گرم شد یه پیمونه برنج که از قبل خیس کرده بودیم رو بعش اضافه میکنیم و هم زدن رو ادامه میدیم
پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
شما عصرونه میخورین شام چی میخورین
خوشا به حال گیاهان که عاشق نورند و دست منبسط نور روی شانه آنهاست… ﺍﻯ ﺧﺪﺍ ﻣﺮﺍ ﺍﻳﻦ ﻋﺰّﺕ ﺑﺲ ﻛﻪ ﺑﻨﺪﻩ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻢ ﻭ ﺍﻳﻦ ﻓﺨﺮم ﺑﺲ ﻛﻪ ﭘﺮﻭﺭﺩﮔﺎﺭم ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻰ ﺗﻮ ﺁﻧﭽﻨﺎﻧﻰ ﻛﻪ ﻣﻦ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭم ﭘﺲ ﻣﺮﺍ ﺁﻧﺴﺎﻥ ﻛﻪ ﻣﻰ ﺧﻮﺍﻫﻰ ﺑﮕﺮﺩﺍﻥ ...
2740
مستانه خب عکس بگیر از صحفه
بعد که برنج تقریبا پخت دو پیمونه نخود که از قبل خیس کردیم و پختمش رو اضافه میکنیم مدام تا اخر کار هم میزنیم تا یه موقع دوغ نبره وقتی آش به قوام اومد تره و گشنیز رو که از قبل خرد کردیم رو اضافه میکنیم و بغد ده دقیقه خاموشش میکنیم سعی کنید فقط از همین دو تا سبزی استفاده کنید جعفری نریزید که کلا طعم اش رو برمیگردونهو مزه بد میگیره از اول کار تا اخر هم مدام باید همش بزنید تا یه مرقع نبره نمک رو هم قبل از ریختن سبزی اندازه کنید و توش بریزید من روی اش رو هم پونه ی رودخًونه ای خشک شده و پودر کاکوتی رو تو روغن یه تفت دادم و روی اش ریختم سیر داغ و پیاز داغ هم که دیگه معرکه اش میکنه نووووش جان واقعا خوشمزه اس حتما درست کنید
پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
2706