2733
2739

عکس از خودم و اون یکی دوستم گذاشتم این دوستم اومده میگه چرا گذاشتی  عکس با من میذاشتی اول کلیی بهم چیز گفته سر این رفتارشم باهاش قهر کردم ..حالا مامانم گفته اون عکس خیلی جذاب نیس ی عکس دیگه بزار، منم ی عکس از خودم گذاشتم بعد اومده گفته دوستم که: واقعا که تو فقط میخواستی نظر منو بدونی اونو گذاشتی حالا ک بهت گفتم عکس خودتو گذاشتی ......حالا چت حرفاش هست 

روی شیشه لوازم ارایشی نوشته بود: هیچ کس شما رو صرفا بخاطر اینکه باطنتون زیباست دوست نخواهد داشت.درست ترین و تلخ ترین تبلیغی بود که دیده بودم
بلاکش کن ک دیگ دخالت نکنه

اخه خیلی باهاش صمیمیم

روی شیشه لوازم ارایشی نوشته بود: هیچ کس شما رو صرفا بخاطر اینکه باطنتون زیباست دوست نخواهد داشت.درست ترین و تلخ ترین تبلیغی بود که دیده بودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب عکس اونم بزار دلش نشکنه

عکس دونفره باهاش ندارم با اون یکی دوستمه که اون خیلی خودشو میگیره خوشم‌نمیاد عکسشو بذارم