2737
2739
عنوان

عصبانی شدم باز🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 30 پست
منم خیلی خیلی بچه خواهرمو به شوخی میزنم بخدا از بس نازه از بس دوسش دارم نمیتونم جلو خودم بگیر از بس ...

بعد که خودت بچه دار شدی متوجه میشی چه لطمه ای به تربیت اون بچه داری میزنی. خواهرشوهر من بی نهایت بچه ایه که بهداشت رو رعایت نمیکنه. میگیم دستاتو بشور تنبلیش میاد. هفته ای ده روزی یه بار می‌ره حموم. بعد دستش همش تو دماغ و دهن و لای انگشتای پاشه. بچه ی من یه اسهال و استفراغ بگیره من چه هاکی تو سرم کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لج کرده باهات دیر به دیر برو تا بفهمن خوشت نمیاد و به دختره تذکر بدن

تذکر نمیدن بدتر اخم و تخم میکنن. میان بچه رو میگیرن میبرن که بچه ی خودمونه. بدتر می‌گن تو‌وسواس داری رو خودت کار کن

2731
بعد که خودت بچه دار شدی متوجه میشی چه لطمه ای به تربیت اون بچه داری میزنی. خواهرشوهر من بی نهایت بچه ...

نمیدونم ولی حس میکنم اگه خودمم بچه دار بشم قطعا چون خیلی دوسش دارم  خیلی میزنمش  و گازش میگیرم  البته من   دست کثیف توو دهن بچه نمیکنه هيچوقتم از لب  بچه نمیبوسم  ولی خب گاز. ریز میگرمش و میزنمش  بخدا دست خودم نیست از بسس دوسش دارم  دلم میخواد خفه اش کنم 🥺🥺

در حسرت تپل شدن🥺
کمتر کن رفت و آمدتو 

من نمیرم نمیبینم چیکار میکنن باز اونجام جلوشو میگیرم. میان میبرنش. درو باز نمیکنم خون به پا میکنن که داره بچمونو از ما میگیره. اینا منطق داشتن به بچه ی خودشون میگفتن دست نزن به دهن بچه

تذکر نمیدن بدتر اخم و تخم میکنن. میان بچه رو میگیرن میبرن که بچه ی خودمونه. بدتر می‌گن تو‌وسواس داری ...

خدا صبرت بده:/

بنظرم دغدغه ات طبیعیه و وسواس نداری

من صورت خواهرزادمو هم خیلی کم پیش میاد ببوسم همیشه سرشونو میبوسم. اصلا ندیدم کسی لبای بچه رو ببوسه:/

بهونه بیار نده بچه رو ببرن

بعد یه مدت سرد میشن

2740
پسرم یه سالشه. خواهرشوهرمم خب نوجوون معمولی. قد بلندتر از منه ماشالا. مثل چی میفهمه. تو همه چی نظر م ...

نميدونم چرادلم خواست اين خواهرشوهرتو بگيرم گوششوبپيچونم 🤣

اللهم عجل لوليك الفرج♥️🌹                                       توتاپيكايى ميرم ونظرميدم كه اطلاعات داشته باشم🌹يه خانم فعال،مستقل،پرانرژى،جذاب ومثبت انديش ومثبت نگر😍بخودم وديگران احترام ميذارم بيايدهمگى بهم احترام بذاريم ♥️هرگونه بى احترامى وبحثى روجواب نميدم چون من احترام برام اولويته🥰بيايدباهم خوب باشيم اينطورى دنياجاى قشنگى ميشه❤️❤️❤️❤️❤️
خدا صبرت بده:/ بنظرم دغدغه ات طبیعیه و وسواس نداری من صورت خواهرزادمو هم خیلی کم پیش میاد ببوسم هم ...

منم برادرزاده داشتم. دوقلو و شیرین. جونم درمیومد براشون. همش بغل میگرفتم میچلوندم ولی از دهن نمیبوسیدم‌. ویروس بدن آدم بزرگا رو بچه ها نمیتونن دووم بیارن. دست تو دهنشون نمیکردم. آخه اصلا چه لذتی داره دستت تو دهن یکی باشه؟؟؟؟

به نظرم این دختره مشکل روانی ریشه ای داره، تا میتونی بچه اتو توی این سن که شخصیتش شکل میگیره دور کن ...

خیلی دوستش داره. انصافرو بخوام درنظر بگیرم. ولی بی نهایت بچه ی لج کن و بی تربیتیه. میگی این استکان رو بردار میگه چرا میگیم وسط مونده میگه خب بمونه چی میشه. آخرش میگه دست از سر من بردار بابا 😐

خیلی دوستش داره. انصافرو بخوام درنظر بگیرم. ولی بی نهایت بچه ی لج کن و بی تربیتیه. میگی این استکان ر ...

نگا کار ندارم اصلا اون دختر خوبه یا بد ولی شخصیت بچه ات از همین کودکی شکل میگیره نذار بهش مسلط شه بچت یا بهش وابسته شه نمیگم اصلا نرو پیششون سعی کن هرسری به یه بهانه ایی به شوهرت بگی وای لباسا مونده باید بشورم وای فرش کثیفه باید تمیز کنم یه کار توخونه ات پیدا کن مثلا یه هفته ده روز یه بار برو تایم کمی بمون وقتیم رفتی همش اخم کن به همون دختره ، آدمای لجوج رو میشناسم بهش امرونهی کنی بدتر میشه ولی اگه سرد باشی باهاش و جدی فوق العاده ازت میترسه

2706