2410
2553
عنوان

عصبانی شدم باز🤦‍♀️

279 بازدید | 30 پست

خواهرشوهرم ۱۴ سالشه. بچه نیست ماشالا به همه چی نظر میده دستور میده. پسرمو خیلی دوست داره انصافا ولی بعضی رفتاراش اعصاب منو بهم میریزه.چپ میره راست میاد به شوخی میزنتش. آروم میزنه ولی میزنه. این بچه هم یاد گرفته بزرگ و کوچیک همه رو میزنه شده وحشی‌ فکر میکنه شوخیه. همه ی بچه کوچیکا ازش فراری ان. کلی باهاش حرف زدم، قربون صدقه رفتم اخم و تخم کردم اصلا انگار کره نمیشنوه چی میگم. هی می‌ره میاد دستشو میکنه تو دهن بچه که گاز بگیر گاز بگیر. میگم روانی هستی؟ مشکلی داری؟؟؟؟ چرا اینطوری میکنی؟ دستت کثیفه. چرا هی میزنی تو دهن بچه 

مادرشوهرم میگه دارن بازی میکنن میگم این چه بازی مسخره ایه. دستشو از صبح نشسته زده به کمد، دماغ، کتاب، ظرف کثیف، پاهاش، گوشیش.

میگه ما تو خاک و خل بازی کردیم نمردیم. میگم آخه اصلا چراااااا باید دست بکنه تو دهنش. چه لذتی داره چه تفریحی داره؟ 

همش از لب و دهن می‌بوستش. بعنی کثافت به تمام معناس این بشر. میگم دوست ندارم این کارو بکنی. میگه از کنار دهنش بوسیدم میگم چرا دروغ میگی من کور که نیستم. دیگه امروز باز از لباس بوسید هیچی نگفتم دستشو کرد تو دهن بچه که گاز بگیر بچه رو با حرص ازش گرفتم گفتم هروقت یاد گرفتی دست کثیفتو تو دهن بچه نکنی میام خونتون. میگه چرا نباید دست تو دهنش بکنم گفتم توضیح دادم تاحالا هزار بار. اگه مشکل تو ندونستن بود تاالان حل شده بود.تو مشکلت اینه میشنوی ولی گوش نمیدی. کلا دوست داری لج کنی. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

فقط جمله ى اخرش چرانبايددست كنم دهنش؟😁

اللهم عجل لوليك الفرج♥️🌹                                       توتاپيكايى ميرم ونظرميدم كه اطلاعات داشته باشم🌹يه خانم فعال،مستقل،پرانرژى،جذاب ومثبت انديش ومثبت نگر😍بخودم وديگران احترام ميذارم بيايدهمگى بهم احترام بذاريم ♥️هرگونه بى احترامى وبحثى روجواب نميدم چون من احترام برام اولويته🥰بيايدباهم خوب باشيم اينطورى دنياجاى قشنگى ميشه❤️❤️❤️❤️❤️

منم خیلی خیلی بچه خواهرمو به شوخی میزنم بخدا از بس نازه از بس دوسش دارم نمیتونم جلو خودم بگیر از بس خوشمزه است میخوام بخورمش همش گازش میگیرم   خواهرمم عصبانی میشه 🥺🥺

در حسرت تپل شدن🥺
پسرت چن سالشه ؟  قیافه دختره چطوره؟  ببخشی دیگ خعلی فضولم و کنجکاو😂💙

پسرم یه سالشه. خواهرشوهرمم خب نوجوون معمولی. قد بلندتر از منه ماشالا. مثل چی میفهمه. تو همه چی نظر میده. فلانی شوهرش دوستش داره. فلانی از قیافه اش معلومه دوست پسرداره. فلانی زندگیش به جایی نمی‌رسه😐

2706