2733
2734
عنوان

خانوما ادکلن خیلی خوب معرفی کنید

115 بازدید | 11 پست

بوی خیلی خنک بده

اصلأ از شیرین و گرم خوشم نمیاد

از اونایی که وقتی بو میکنی مغزت یخ میزنه

یه چیزی که قیمتشم خوب باشه موندگاریش هم خوب

بخدا کاربری دست دو نفره کد تأیید برامون ارسال نمیشه 😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تام فورد صورتی.مای وی جورجیو آرمانی.

توضیح اسم کاربریم:والا به خدا اون موقع که ثبت نام کردم خامه ای قبول نکرد منم دوتا م گذاشتم بعدن از کاربرا فهمیدم منفیه خودمم نمیدونستم خاممه ای شده😑😶
2728

من از عطر سر در نمیارم بوی یاس یا بوی ادامس بده سرد میشه یا گرم

لطفا به خاطر خودتون هم که شده به نظر من و بقیه اکتفا نکنید ما خدا نیستیم همگی ممکنه اشتباه کنیم🧡/تایپ شخصیت INTP/ چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم....مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم...طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری...خود را کشتم و درمان خود کردم/ چون نهالی سُست می‌لرزد روحم از سرمای تنهایی می‌خزد در ظلمت قلبم وحشت دنیای تنهایی دیگرم گرمی نمی‌بخشی عشق،ای خورشید یخ بسته سینه‌ام صحرای نومیدیست خسته‌ام، از عشق هم خسته../ خدایا شکرت ولی کاش انقد زود نعمتاتو از من بی لیاقت نگیری :)
2738
تام فورد صورتی.مای وی جورجیو آرمانی.

تام فورد ک ۲۰ تومنه کجاش قیمتش مناسبه😂😂

برای مادر شدنم یه صلوات میفرستید 🌹بر چشم خوب رحمت👏🏻💚به زودی در اینجا تیکر بارداری نصب میگردد😍 کاربری دست دونفره؛دونفرش هم خودمم😜من به اسم کاربری توجه نمیکنم،ممکنه تو یه تاپیک باهات بحث کنم تاپیک بعدی بگم و بخندم پس اگه چیزی گفتم ‘’ منو ببخش’’ ❤️🥰

سلام خوبی؟بیشتر تاپیکاتو خوندم خیلی از ناراحتیات گفته بودی.میخام بگم ببخشید ی جاهایی از لحنت خندم گرفت حلال کن.و اینکه امروز جلوی ضربح امام رضا برای زندگیت دعا کردم.

برای کار همسرم و زندگیم.یک صلوات مهمونم کنید  
سلام خوبی؟بیشتر تاپیکاتو خوندم خیلی از ناراحتیات گفته بودی.میخام بگم ببخشید ی جاهایی از لحنت خندم گر ...

سلام عزیزم خیلی خیلی ممنون از لطفت 🙏 خیلی بزرگواری در حقم کردی مرسی 🥺💝

بخدا کاربری دست دو نفره کد تأیید برامون ارسال نمیشه 😑
سلام عزیزم خیلی خیلی ممنون از لطفت 🙏 خیلی بزرگواری در حقم کردی مرسی 🥺💝

خاهش میکنم عزیزم معلومه دل پری داری انشالله بطور معجزه وار احساس خوشبختی کنی و شوهرت سرش به سنگ بخوره 

برای کار همسرم و زندگیم.یک صلوات مهمونم کنید