2737
2739
عدسی ، لوبیا و آش رشته هم انتخابهای سنتی و.خوبی هستن
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه وگان باشن کارت سخته.

ولی گیاهخواری کاری نداره.سویا و قارچ رو جایگزین گوشت کن.
من وقتی هیچی نیس مجبورم کباب بخورم عذاب وجدان دارم و حالم بد میشه

همه خورشتام بدون گوشت خوشمزن.
مثلا قورمه
قیمه بادمجون
میتونی دلمه گوجه و بادمجون و فلفل هم درست کنی هم لذیذه هم مجلسی وای هوس دلمه فلفل کردم
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2740
اول سویا رو با پیاز فراوون تفت بده و ادویه بزن برنج و لپه هم نیمپز کن جداگونه سبزی دلمه هم از سبزی فروشی بگیر تفت بده حالا همه رو با هم قاطی کن این میشه مواد وسط دلمه
دلمه گزینه خیلی خوبیه. دقت کنین که اکثر گیاه خوترها کلا از محصولات حیوانی مثل شیر و تخم مرغ و پنیر پیتزا استفاده نمی کنن. آش رشته اگه آب گوشت توش نریزین خیلی خوبه.
اي كاش آدمي وطنش را هم چون بنفشه ها مي شد با خود ببرد هر كجا كه خواست🌺🌺
اگر دلمه درست کنی علاوه بر اینکه مجلسی و مناسبه و خیلی رو سفره قشنگه...نشانه کدبانو گری شما هم هست چون خانمهای امروزی عرضه درست کردن دلمه ندارن
پاستای کدو تنبل. کدو سبز و بادمجون .دلمه فلفل با سویا . هویج پلو و کشمش و ماش. پنیر توفو سرخ شده با سیب زمینی چیپس شده . انواع سوخاریهای سبزیجاتی مثل قارچ و پیاز. دال عدس. اینا بذهنم رسید.
این سنم واقعی  نیست لطفا در خصوصی نپرسید .
غذاهای انار سبز وگانه. دوستات وگان هستن؟ بچه ها غذاهای گیاهی که اصلا سخت نیست.. نه سخته, نه خونه بو می گیره و خیلی هم زود آماده میشه.
در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
2706