2733
2734
عنوان

طلاق از طرف مرد

4806 بازدید | 33 پست

سلام دوستان وقتتون بخیر 

من شوهرم دادخواست طلاق داده و من راضی نیستم ، هنوز وقت اولین جلسه دادگاه مشخص نشده . ممکنه چون خودش دادخواست داده تووو اعسار مهریه بهش سخت گیری کنن ؟ 

کسی اطرافتون بوده مرد دادخواست بده و سریع طلاق صادر بشه ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا راضی نیستی؟؟  شوهرت نمیخاد زوری میخای زندگیو نگه داری؟

عزیزم مگه از زندگی من خبر داری شما که راضی نیست یا نه ؟ 

شما هر زمان همسرت خواست طلاق بده راضی باش

هیچکس دوست نداره زندگیش خراب بشه 

شوهر منم سر لج و لجبازی دادخواست داده 

وضع مالیش خوب باشه مهریه رو میده و تمام بد باشه قسطی میده در کل مرد راحت طلاق میده اون زنه که باید ...

وضع مالیش خوبه اما چیزی بنامش نیس همه بنام خانوادشه اما گردش حساب بالایی داره 

2738
چون خبر ندارم پرسیدم ازت :/

نیاز نیست بپرسی اقای محترم 

بفرما بیرون از تاپیک من 

بفرما توو جمع بنا دنبال خاله زنک بازی نباش 

تو که زن گرفتی سعی کن زنتو خواسته باشی 

نمیدونم،منم اصلا نشنیدم مردی ازخودش بره درخواست بده

حالامنم نزدیک چهل روز خونه پدرمم،شوهرم هی میگه بیا توافقی

منم زورم میاد،باید همه مهرموبده،منم گفتم خودت برو دادخواست بده

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    

ما مور داشتیم مرد رفته بود ولی خانوم توی دادگاه گفت که من نمیخوام طلاق بگیرم بعد دادگاه طرف خانوم رو گرفت چون راضی به طلاق نبود دادگاه طلاقشو نداد ...البته مقصر هم آقا بود ولی چون خانوم گفت ناراضی به طلاق ، خلاصه بعد از این همه رفتن و اومدن آخر سر رفتن سر خونه و زندگیشون الان هم به بچه دارن... ولی اون موقع که خانوم گفت طلاق نمیگیرم دادگاه به آقا گفت که باید مهریشو تا آخر تمام و کمال پرداخت کنی چون آقا طلاق میخواست و خانوم نمیخواست

اسی فقط یه چیز خوب میدونم

اونم اینه که کلا قاضی ها از خانم هایی که زود بگن اُکی طلاق خوششون نمیاد

شما بگو من همسرم زندگیمو دوست دارم طلاقم نمیخوام

مطمئن باش قاضی طرف شما رو میگیره

نمیدونم،منم اصلا نشنیدم مردی ازخودش بره درخواست بده حالامنم نزدیک چهل روز خونه پدرمم،شوهرم هی میگه ...

خوب عزیزم به جای اینکه بهش بگی برو درخواست طلاق بده بشینین با هم راجع به مشکلتون صحبت کنین بلکه حل شد و رفتین سر خونه زندگیتون. .اکثر طلاقها به خاطر لج و لجبازی اتفاق می افته...فکر میکنی بعد طلاق چی میشه به بعدش فکر کن که حالا جدا شدی و دوباره برگشتی سر پله اول با این تفاوت که یه مهر طلاق هم خورده تو شناسنامه هاتون. ..به هر حال امیدوارم که دوباره برگردین سر خونه و زندگیتون و حال دلتون مثل روز اول خوش باشه. ...به خدا وقتی میبینم به زن و شوهر از هم جدا میشن کلی حالم گرفته میشه. ..یکم عاقلانه تر فکر کن و دیگه هم قهر نرو خونه بابات ، زندگی بالا و پایین داره که اگه بتونی از این چالشها عبور کنی،، اونوقت که بردی...موفق باشی

2706