2733
2739

سایت داغونه بس ک شلوووغه

قشنگا من بعد چن سال وقفه افتادن دوباره شروع ب کار کردم اگه ساکن تهران یا کرجید میتونید برای میهمانی ها تون دسر و‌کیک و فینگرفود سفارش بدین و سفارشتونو با کیفیت تمام و طرح و ایده دلخواهتون تحویل بگیرین😁💜🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باید تا ۲۳ اسفند وکالتی میکردی ۱۰۰ تومنم تو حساب می بود تو اون تاریخ.الانم باید سایت esale ar.ir بری و ثبت نام کنی 

کاربر سال ۹۷ هستم نمی‌دونم چرا تعلیق شدم.خدایا به حرمت ۶ماه امام حسین دامن همه آرزومندان رو سبز کن.بچه های سالم و صالح و خوشگل.شکرت بابت همه چی خدایا

خانما بانک درخواست مارو رد نمیکنه

میگه باید اول پول میذاشتین بعد وکالتی میکردید حساب رو.ما اول وکالتی کردیم بعد پول ریختیم.

این درسته یا دارن مارو میپیچونن؟پول رو به سختی و قرض و...تهیه کرده بودیم.

2738
باید تا ۲۳ اسفند وکالتی میکردی ۱۰۰ تومنم تو حساب می بود تو اون تاریخ.الانم باید سایت esale ar.ir بری ...

همه اینارو انجام دادم گلم ولی انگار قفله سایت اصلا بالا نمیاد 

خدایا عاقبت همه مون رو ختم بخیر کن .
شما هم میزنید نمیشه؟؟

از دیروز صب تا خوده شب درگیر بودم تا اوکی گشه

قشنگا من بعد چن سال وقفه افتادن دوباره شروع ب کار کردم اگه ساکن تهران یا کرجید میتونید برای میهمانی ها تون دسر و‌کیک و فینگرفود سفارش بدین و سفارشتونو با کیفیت تمام و طرح و ایده دلخواهتون تحویل بگیرین😁💜🌷
همه اینارو انجام دادم گلم ولی انگار قفله سایت اصلا بالا نمیاد 

باید تن تن امتحان کنی.من خودم نصفه شب ثبت نام کردم

کاربر سال ۹۷ هستم نمی‌دونم چرا تعلیق شدم.خدایا به حرمت ۶ماه امام حسین دامن همه آرزومندان رو سبز کن.بچه های سالم و صالح و خوشگل.شکرت بابت همه چی خدایا
2706