2737
2739
عنوان

دو بهم زنی یا گذشت کردن؟

1174 بازدید | 60 پست

خلاصه پدر شوهرم چند شب پیش اومد خونه ما و دعوا و داستان

با اینکه کلی احترام گذاشته بودم زد ظرفای شام رو شکوند 😑

شوهرم پس فردا خونست 

اگر بهش بگم، رابطشون برای همیشه خراب میشه و اگر نگم، رابطشون حفظ میشه

خودم تو ذهنمه به شوهرم نگم تا رابطه پدر فرزندی رو خراب نکنم ولی واقعا ادم سالمی نیست پدرشوهرم و ترسی که به جون من انداخت خیلی زیاد بود

خلاصه موندم کمکم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

اینا اخرم اگر از هم ناراحت بشن بازم خوب میشن باهم ب نظرم ب شوهرت بفهمونه ولی دعواشون نتدازن ک فردا بده نشی

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔

ب نظرم نباید از همسرت مخفی کنی

خیالش راحت میشه نگی، دفعه بعد بیاد بزنه ی بلایی سرت بیاره چی؟

یک جمع نکوشیده رسیدند به مقصد                       یک قوم دویدند و به مقصد نرسیدند
چرا اینکارو کرد

نمیدونم واقعا با ازدواجمون مخالف بود

این همه سال هیچی نگفت ولی تا دید شوهرم نیست رفته سفر کاری اومد دعوا کنه

بهونش هم این بود چرا نشستی زیر پای پسرم که مهاجرت کنید

من باشم میگم و نیتمم  با خدا خالص میکنم

میگم خدا جون قصدم د  بهم زنی نیست ولی باید با همسرم در میون بزارم تا امنیت روانی و غیره ی خانوادمو  حفظ کنم ..خودت  کمک کن اونجا به صلاحه  کل خانوادس  پیش بره

اینجور وقتها همیشه ذهنم میگه بزرگواری کن و ببخش تا کینه و کدورتها از بین بره و مهربانی جاش رو بگیره.

دلم میگه همه ش رو بگو. چندتا هم بذار روش. بذار دلت خنک شه.

اغلب هم دلم پیروز میشه متاسفانه  

هیچوقت نمیتونم حتی ژست بزرگواری بگیرم. چه برسه بخوام واقعا بزرگواری کنم. 

در نهایت یه بی اعصاب جیغ جیغو هستم.

2706