2737
2734

هشت ساله ازدواج کردم ولی کلا صد روزم اشتی نبودیمـ

همیشه کارش دعوا وفتنه بوده ولی زیرپوستی

زیادجلو رفتم که ترمیم بشه بهتر بشه کوتاه بیاد نشدکه نشدـ

اخرینبارم ک دعوت کردم برادرشوهرم اومدخودش نیومدبعد یه هفته ام پیام دادفحش داد ودیگه بعد چندسال منم شستمش

چهارساله قطع رابطه ایم البته بابرادرشوهرم جایی میبینیم همو سلام علیک داریم

الان قراره نامزدی خواهرشوهرم باشه که پدرومادرش فوت شدن 

خودخواهرشوهرم پیش مادربزرگشه

میگه مراسمو  بندازیم خونه جاریم من گفتم نمیام

شوهرمم میگه خونه مادربزرگه باشه که مشکلی پیش نیاد اونا راضی نیستن زیاد میگن خونه داداشه باشهـ

میگیم نمیایم 

میگن نمیشع

شوهرمم ب من میگه کوتاه بیا بریم خونه جاریم

ولی نمیتونم فراموش کنم کاراشوـ

شما تواین شرایط چه کاری انجام میدید؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از لج جاریت خیلی خوشگل کن برو بشین بالا مجلس تا چشش درآد 

اسلام به ذات خود ندارد عیبی♥️.                                                              هر عیب که هست از مسلمانی ماست😞
2740

بخدا اگه پامو میزاشتم 

فردا خواهره عروس میشه میره دوباره تو میمونی و اون مشکلات

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

برو تو مراسم شرکت کن حداقلش از طرف تو دلخوری پیش نیاد اون عروس خانومم شبش خراب نشه مخصوصا که میگین پدر مادرشون به رحمت خدا رفتن تو اینجور موقع ها بیشتر وجودتون نیازه

2706