2733
2739

آسمون خدا به شدت زیبا و پرستاره هس اینجا؛ صدای جیرجیرک از یه طرف صدای واق واق سگها از دور دست توی کوهای اطراف یکطرف بسیار شبو دلنشین کرده.... دوس داشتم حس و حال خوبمو با شما به اشتراک بزارم. 🤗😍

شما الان کجایین و حال دلتون چطوره؟ ♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکس

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«تیکر آرزوهامه میدونم دیگه خیلی زود دیگه همونی میشه که میخوام:)»میدونم بزودی:داد میزنم ایجان،ایجان..دارم میرم به کرماااااان دارم میرم به کرمان:)...قشنگم میشه برای قبولی امسالم تو رشته و دانشگاهی که میخوام و رسیدن به عشقم و تموم شدن فاصله‌ بینمون یه صلوات بفرستی و ب منم بگی برات بفرستم...اینجا فضای مجازیه ولی قلبامون مجازی نیست،اونور گوشی یه قلب واقعی داره میتپه،مراقب حرفایی که میزنیم باشیم😘🥲🤍به آرزوهایم قولِ رسیدن دادم☺💛در من دختری سازِ امید مینوازد...😍...الهی همه برسیم ب آرزوهای زیبامون😍بالاخره میرسه روزایی که من آرزوشونو دارم:)بالاخره زندگی روی خوششو به منم نشون میده میدونم...
2731

خسته

خوشحال

امیدوار

شاکر

رو تخت خواب

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️
2738

عزیزززم کدوم شهرین خوش بگذره😍هیچی مام رو‌ی مبل ولو شدیم ک ی شوهر جلومونه ک داره پشماشو میخارونه😐

قشنگا من بعد چن سال وقفه افتادن دوباره شروع ب کار کردم اگه ساکن تهران یا کرجید میتونید برای میهمانی ها تون دسر و‌کیک و فینگرفود سفارش بدین و سفارشتونو با کیفیت تمام و طرح و ایده دلخواهتون تحویل بگیرین😁💜🌷

توی خونه تو بغل شوهر و صدای خر و پفش چنان به اسمان میبردم که میخواهم همین الان محکم به زمینش بکوبم

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"

عاشق صدای سگ در دل شب و صدا جیرجیرکم،😍😍😍😍

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
2706