2733
2734
عنوان

تقصیر شوهرمه یا خواهرش یا...

82 بازدید | 70 پست
سلام دوستان.نمی دونم شما بگید حق با منه یا نه؟دیشب تولد پسرم بود قرار بود شوهرم کمی زودتر بیادکه یه جشن کوچولوی سه نفره بگیریم ولی دیرتر ازهمیشه اومد چیزی به روش نیاوردم گفتم خسته ست به خاطر مشغله ش نتونسته.ولی ساعت 11 که سرزده اومدن خونه مون واسه خودشون جشن گرفتن فهمیدم شوهرجان سروقت اومده ولی با خواهرش رفته خرید که عمه جان برا بچهم کادو بگیره.خیلی حالم گرفته شد.اخه دوتا برادرشوهرمجرد دارم میتونست بااونا بره ..بچه ها همیشه همینجوره.پیش مشاور وروانشناس هم رفتم این چند سال .دکتره پرسید شوهرت چقدربراتو وقت میذاره ؟گفتم که اصلا تعطیلی نداره شبا هم 10 میاد شام میخوره فوقش یه ساعت بیداره ببخشید حتی برا رابطه جنسی هم وقت وحوصله نداره درکش میکنم که خسته ست ولی بارها وبارها فهمیدم زود از سرکاراومده خواهرشو برده دکتربازار بیرون..حرصم گرفته.دکترم گفت اگه براتو وقت میذاشت براخواهرشم حق اعتراض نداشتی ولی حالاکه اولویتو میده به خواهره حق داری .. ببخشید بچه ها طولانی شد .دلم از دیشب خیلی گرفته بود ..
کاملا حق داری
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خدالعنت کنه هرچی آدم های پست که باعث میشن زندگی دیگران خراب بشه.مخصوصا اطرافیان خودم که بارفتارهایی که درشان یک انسان نیست وازحیوانات هم بعیده زندگیمو دارن نابودمیکنن
خدا دی بسه
خوب قهر کنه اگه تو قهر کنی عوص میشه!!!نه پس دقت کن خاهرش بعد انجام کاراش چ جوریه شاید ذوقی ک خاهرش میکنه شوهرتو خوشحال میکنه مثلن...یا اینکه خاهرش میره پیش مامانش میگه بازتابش باعث میشه شوهرت حس خوبی داشنه باشه
2706