2733
2734
عنوان

سوال قانونی دارم😐بیان

126 بازدید | 16 پست

سلام دوستان راهنمایی کنید من دوتا بچه دارم ک شوهرم اصلا خرج مارو نمیده فقط اسیرمون کرده و اذیتمون میکنه خودش همش درحال خوشگذرونی اصلا بفکرمون نیست اگ بچهام بردارم برم مستقل بشم مثلا یه خونه اجاره کنم ن خونه شیک یه خونه قدیمی سازچیزی بنظرتون برام دردسرمیشه ک چرا رفتم؟ مثلا وکیل بگیرم واس کارا طلاق؟؟؟ چون خانوادم پشتم نیستن شوهرمم ک بدتر اگ برم مشکلی پیش نمیاد برام؟ ازنظر قانونی چون واقعاخسته شدمه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
به نظرم اول تقاضای طلاق بده بعد این کارو کن . برو جلو . آب که از سر گذشت چه یک وجب چه صد وجب . خودتو ...

خب میخام برم بعد درخواست بدم وگرنه پیشش باشم خو میکشم اگ درخواست ببینه

حقوقی وقانونی یعنی چ چیزایی توروخدا راهنمایی کنید

میتونه شکایت کنه و حکم تمکین بگیره

و از نظر اجتماعی هم مالی هم حرف و حدیث مردم و فامیل و همسایه ها و نگاه مردم 

ببینم شما حقوق و درامد و شغل ثابت دارید؟

میتونه شکایت کنه و حکم تمکین بگیره و از نظر اجتماعی هم مالی هم حرف و حدیث مردم و فامیل و همسایه ها ...

نه ولی الانم ندارم بخدا قسم الانم خودم از توبرنامه ها لباس گدایی میکنم برا بچهام غذا هم ظهر نمیخورن تاس۴ ک خودش سهمیه غذاش بیاره براهممون شب هم س۱۱ ک مساد شام میخوریم 

اوف چه بد ، پس از کجا میخوای پول اجاره خونه را بیاری ، 

خودم دوتاالنگو طلا دارم از خونه پدرم اوردم اون رو اگ بدونه تا الان بالا کشیده بود همون رو دارم خداروشکر والادیگه نمیتونم تخملش کنم

خودم دوتاالنگو طلا دارم از خونه پدرم اوردم اون رو اگ بدونه تا الان بالا کشیده بود همون رو دارم خدارو ...

ای بابا با دو تا النگو که نمیشه زندگی اداره کنی ، ی فکر اساسی باید کنی،

2706