2733
2734
عنوان

تغییر اسم

| مشاهده متن کامل بحث + 46605 بازدید | 137 پست
چیو توضیح بده خواهررر من جزو حادثه ساز عالی بودم یعنی افاضاح یعنی بدترین حالت ممکن چندسال پیش بهم گفتن اسمتو عوض کنمن نکردم ولی الان از صبحی نزدیک صدتااسم انتخاب کردم با اسم مامانم حساب میکنم ببینم باکدومش خوب درمیاد همونو بزاررم من دقیقاااا و کانلا تمام خصوصیات حادثه یازهارو دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من الان برای جدم رو گرفتم،یعنی پدربزرگ پدرم،حادثه ساز متضرر درومد،درصورتی که هم وضع مالیش عالی بوده ،هم ۱۲۰ سال عمر کرده،که حتی دندون صد سالگی رو میگن دراورده،بعدم برای خیلیا رو گرفتم درست درنیومد توجه نکنین،شاید علم اسما باشه اما این فرمول درست نیست،علمیه که آدمای مقرب میدونن نه این فرمولای بازاری که هرکسی بلد باشه
کآن چهره ی مُشعشع ِ تابانم آرزوست...
من الان برای جدم رو گرفتم،یعنی پدربزرگ پدرم،حادثه ساز متضرر درومد،درصورتی که هم وضع مالیش عالی بوده ...

من هم میگم این فرمول درست نیست

این فرمول برای به دست آوردن طالع ماهی فرد هست

من باقیمانده ام 1 میشه در صورتی که بهم گفتن جزو حادثه سازها هستم

ما هم بزرگ شدیم و زندگی چه ساده از دستمان رها شد مثل حبه قندی که ناخواسته در استکان چای تلخ رها می شود …
ممنونم از توجه‌ت شایسته خانم

یه کتاب هست به نام فرهنگ نام و اسماء هم نام مال آقای قربانی

میگن عوضکردن اسم فقط یک هفته اول تاثیر گزاره و بعدش نه

چون اون نام موقع نامگذاری طفل باهاش اخت میشه

میگن به جای تغببر نام هرکس باید ذکر هم نام خودش رو پیدا کنه و مداومت کنه بر اون ذکر به تعداد ابجد اسمش تا تاثیر اون اسم از بین بره

به این لینکا یه نگاه بندازید

http://www.mahdighorbani.net/?p=528

http://www.mahdighorbani.net/?p=1629

ما هم بزرگ شدیم و زندگی چه ساده از دستمان رها شد مثل حبه قندی که ناخواسته در استکان چای تلخ رها می شود …
2740
یه کتاب هست به نام فرهنگ نام و اسماء هم نام مال آقای قربانی میگن عوضکردن اسم فقط یک هفته اول تاثیر ...

سپاس 🌹

گیرم که خلق را به فریبی فریفتی / با دست انتقام طبیعت چه می کنی !
سلام خیلی تاپیک خوبیه خواهش میکنم تعطیلش نکنید من دارم یاداداشت برمیدارم منم تاحالا یچیرایی میدونستم ...

عزیزم اسمتونا عوض کردین؟چی شد؟

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
سلام دوستان اینهم یه روش شناخت علم الاسما و شخصیت شناسی. که شبیه پستهای قبلی شخصیت شناسی هست. علم ال ...

عزیزم این مطلب را از کجا نوشتین؟ اینا تا حالا نشنیده بودم ولی مگن ابجد فرزند و مادر جمع کنید تقسیم بر 12،باقیمانده باید بشه ماه تولد فرد تا طالعش خوب باشه

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
سلام عزیزم بطور رسمی شناسنامه ای نه.ولی همینجوری لفظی عوض کردم

منظورم اینه تو سرنوشتتون تاثیر داشت?چه اتفاقاتی براتون پیش اومد?و با چه فرمولی اسمتون را عوض کردین

2706