2737
2739
عنوان

کسی تونسنت امروز سایت یکپارچه خودرو ثبت نام کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 355 بازدید | 36 پست
میترسم نشه ثبت نام کرد پولمون هم بلوکه بمونه

پولت هر وقت خاستي ميتوني برداري

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها این یعنی چی

هنوز تاریخ تحویل ماشین ها معلوم نیست. هفته دوم فروردین میگن ماشینتون کی تحویل میشه. از سه ماه تا یک سال. پژو چون تقاضا زیاد داره از همین الان دارن میگن قبل تیر ۱۴۰۲ تحویل نمیشه. 

2742
هنوز تاریخ تحویل ماشین ها معلوم نیست. هفته دوم فروردین میگن ماشینتون کی تحویل میشه. از سه ماه تا یک ...

ببین بعضی دوستان میگن که یعنی اینکه به همه این ماشین نمیرسه؟ میخام ببینم این حرف درسته یا نه؟ ما یکساله هم باشه بازم میخایم؟ اگه حرف شما باشه که خوبه. میترسم سرم بی کلاه بمونه 

2740
ببین بعضی دوستان میگن که یعنی اینکه به همه این ماشین نمیرسه؟ میخام ببینم این حرف درسته یا نه؟ ما یکس ...

به همه میرسه. اگر قرار بود به همه ندن که قرعه کشی میکردن دوباره. منم پارس نوشتم. تا سال بعد منتظر می مونم مشکلی نیست. چون فقط پول همینو میتونیم تا اون موقع جور کنیم. ماشین خوبی ام هست

من اون ELX رو زدم.  همون پرشیا میشه؟ 😪😪 میشه حذفش کرد یکی دیگه انتخاب کرد؟

نمیدونم بخدا

شاید خوب باشه

من اطلاعی ندارم

ولی خواهرشوهرم طرح مادران پسرش یک سالش شد انقد پرشیا زد آخرم درنیومد

الان باید پول بریزه 

به همه میرسه. اگر قرار بود به همه ندن که قرعه کشی میکردن دوباره. منم پارس نوشتم. تا سال بعد منتظر می ...

آره منم همینو میگم. ولی اگه با این نوشته ای که زیر پارس نوشته حرف دوستمون صحت داشته باشه من بدبخت میشم. نوشته تا تاریخ تیر 1402. یعنی بعد تیر دیگه این ماشین رو نمیدن. میترسم شانس ما همین پارس ها فقط قرعه کشی باشه

2706