2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دو روز بعد تکرار کردی؟؟؟ دکتر شیافت نداد؟؟ احتمالا نطفه ضعیفه استراحت کن ...فقط برای دستشویی پاشو ...

نه گفت هیچ دارویی نمیشه بدم زوده، لکه بینیم قهو ه ای بود، الان دیگه قرمز شده، امیدم صفر شده واسه داشتنش

نه گفت هیچ دارویی نمیشه بدم زوده، لکه بینیم قهو ه ای بود، الان دیگه قرمز شده، امیدم صفر شده واسه داش ...

انشاالله خدا حافظش باشه ...منم بارداری اولم همینطور بود ...ولی متاسفانه برای من قسمت نبود و توی هفته پنج دفع شد ..

عدد بتای منم پایین بود دکتر گفت استراحت کن ولی من رعایت نکردم ...

انشاالله خدا حافظش باشه ...منم بارداری اولم همینطور بود ...ولی متاسفانه برای من قسمت نبود و توی هفته ...

مرسی عزیزم 

منم متاسفانه پریشب مهمون داشتیم اونم واسه شام، از همون شب لکه های قهو ه ای قرمز شدن،امروزم دل درد و کمردردم زیاد شده، منم فکر نکنم دیگه بمونه، مرسی گلم که جواب دادی

2740
مرسی عزیزم  منم متاسفانه پریشب مهمون داشتیم اونم واسه شام، از همون شب لکه های قهو ه ای قرمز شد ...

ناامید نباش انشاالله خدا حفظش میکنه برات .‌‌..🌹❤️

خیلی ها هم توی همون تایم مثل من بودن ولی بچه هاشون موندن براشون با وجود لکه بینی شدید...

با اجازت اسی   من ۳ روز مونده به پریودم ازمایش  بتا مشخص میکنه ؟

چون قرص می خورم  دکتر گفت ازمایش برو اگه  مثرت شد قرصارو ادامه بده   و اگه منفی شد قطع کن تا پریود شی   اگه صبر کنم بعد پریودیم   اون موقع نظم پریودیم بهم میریزی  می خوام برم ازمایش اگه نباشه  قطع کنم