2752
2734
عنوان

میشه درد و دلامو گوش بدین؟

118 بازدید | 170 پست
سلام یکتا هستم، تاپیک قبلیمو یادتونه گفتم شوهرم قهر کرد گفت نمیام دنبالت فرداش اومد رفتیم خونمون تا سه روز فامیلاش خونمون بودن؟ تا دو روز بعدش خیلی خوب بود ، داشتم امیدوار میشدم، اخر هفته عروسی خواهرشه، هنوز برام لباس نخریده، سه سال عقدمو هیچی نخرید، طلا خرید همشم فروخت. رفتم لباس دیدم با مامانم ٦٥٠ تؤمن گفت باشه پول میدم بخری، دیشب گفتم بهش تو ماشین که فردا میای بریم بخریمش اخه من فقط إینو پسندیدم، گفت نه پول از کجا بیارم؟ گفتم خودت مگه نگفتی پول میدم بخرش من یه یکتا که بیشتر ندارم؟ یدفه گفت من فکر نمیکردم انقد بیشعور باشی؟ اخه ٦٥٠ تومن؟ ٦ میلیون چک دارم و فلان و بسان، منم گفتم پس چرا دروغ گفتی من رو حرفت حساب کردم،شروع کرد ناراحتی و داد منم ناراحت شده بودم بگو مگو کردیم بعد میگه صداتو بیار پایین اینجا طویلتون نیس سر من داد میزنی! منظورش خونه بابامه خلاصه قهر کردیم رفتیم خونه خوابیدیم . از رو تخت رفت تو هال خوابید . صبح پاشدم گفتم منو ببر خ مامانم، کلیدو ورداش لباساشو سریع پوشید که بره منم سریع حاضر شدم پریدم جلو در. اخه کلید ندارم یدونه کلید داریم فقط. میگه ضدحریقه نمیشه از روش ساخت!!! منم پریدم رفتم جلو در بیرون. درو رو من بست نشیا تو خونه هرچی زنگ زدم ج نداد درو باز نکرد . دوس داش التماسش کنم باز غرورمو بشکنه باز تحقیرم کنه و لهم کنه، بعد یه ربع اومد بیرون بدو بدو رفت سوار ماشین شه بره منم دوییدم سوارم کرد ، شروع کرد خندیدن و دست انداختن من...گریم داشت در میومد، گفتم اگر میخوای اذیتم کنی نمیتونم بات زندگی کنم اعصابشو ندارم . بعدم گفت گمشو خونه مامانت با حالت مسخره. بعدم رسیدیم خ مامانم گفت هری منم اومدم خونه مامانم کلی گرررریهههه کردم اخه موهامو رنگ کردم پول نداد از مامانم گرفتم تو خونه مامانم موهامو رنگ کرد شوهرم بروی مبارکش نیاورد. تازه گفتم مو و ارایشمم خودم انجام میدم فقط پول لباسو بده اینجوری کرد. بخدا درمونده شدم، منی که آنقدر شوهرمو دوس داشتم ازش زده شدم اعصابم داغونه بدنم میلرزه. چیکار کنم مگه چه بدّی در حق کسی کردم آنقدر منو میچزونه! بهش میگم پول نداری خب برا چی آنقدر مهمونی میدی . همیشه توجیه میکنه ، والا خسته ام چیکار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2706