2737
2734
عنوان

مادر شدم

428 بازدید | 38 پست

نمیدونم حسم رو چجوری بنویسم که بیان بشه ، چارماه پیش برای اینکه بار دوم برم و ای وی اف کنم استخاره کردم و خیلی عالی دراومد .حاصل عمل تخمک کشیم شد سه تا جنین سه روزه و یدونه جنین بلاستی که با معجزه به بلاست رسید .وقتی سه تارو انتقال دادم و منفی شدم حس شکستگی داشتم ومدام با خودم میگفتم من که استخارم عالی بود پس چرا منفی شدم.مگه خدا هم نعوذ بالله بدقولی میکنه؟ و مجددا با ناامیدی تمام بعد دوماه ، توی همین اسفند ماه برایربار سوم انتقال دادم اون یدونه جنینم رو انتقال دادم و دیروز مثبت شدم 😭این همون وعده ای بود که خدا قبل تخمک کشیم بهم داده بود و عالی بود😭 من خیلی سختی کشیدم اما این محبت و رحمت خدابود که بهم توان ادامه دادن میداد 

خدایا ممنونم ازت بابت لطف بی کران و محبت هایی که همیشه حس کردم. ممنون ازت که خلف وعده نکردی

و ممنونم بابت معجزه ی بزرگی که هنوز کوچولوعه و تازه فهمیدم توی وجودم داره رشد میکنه😭😍

تاریخ زدن بی بی چک روز یازدهم انتقال ساعت ۵:۵۰ دقیقه ی بامداد روز ۱۴۰۱/۱۲/۲۵   و همون روز ازمایش دادم و بتا ۱۷۳ شد 

ممنون میشم برای مادرشدنم صلوات بفرستید❤خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد......... و بالاخره در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ منم مادر شدم و نام شورانگیز مادر، به منم تعلق گرفت خدایاشکرت😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
الهی شکر

😍

ممنون میشم برای مادرشدنم صلوات بفرستید❤خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد......... و بالاخره در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ منم مادر شدم و نام شورانگیز مادر، به منم تعلق گرفت خدایاشکرت😭😭

مبارکه 💃 💃 💃 💃 💃 💃 🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊 ایشالا به شادی بغلش کنی و باعث سربلندیت بشه

به کوچولو تو دلیت بگو برای منم دعا کنه به خواستم برسم و باعث افتخار خانوادم بشم 

به کمک اون خدایی که خدایی می‌کند به دنیای خیالم می رسم