2737
2734
عنوان

راهنماییم کنید

104 بازدید | 31 پست

من ی چندماه پیش با پسری اشنا شدم اولاش خیلی باهم تفاهم داشتیم و داریم و خیلی عاشق هم شدیم تو این چن ماه ودوست داره بیاد خواستگاریم ولی ما چون سرلیدار مسجدیم میگ محل زندگیتون خوب نیس اگر جابه جا شین خانوادم میان چون فامیلاشون حرف درمیارن ومن این خواست و نمیتونم از خانوادم داشته باشم و دوسشم دارم چیکار کنم بنظرتون

بگو غلط میکنی دستور میدی بریم کجا ناراحتی خونه بگیر و خونه بخر برامون افتخار کن و دست پدر مادرتو ببوس با این زحمت تورو به پایه و این مرحله رسوندن باید اونم دستبوسشون باشه تو برای خودتون زندگی میکنید نه حرف فامیل و مردم 

خدا♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بگو غلط میکنی دستور میدی بریم کجا ناراحتی خونه بگیر و خونه بخر برامون افتخار کن و دست پدر مادرتو ببو ...

ما اتفاقا خونه هم داریم ولی میگ برین برای بازنشستگی بازام موندیم ک چندسال طول میکشه صددرصد همینه بعدم من هیچ مشکلی ندارم از اینکه اینجام خیلیم خوبه ولی هانوادشبا حرف مردم زندگی میکنن فک کنم

بعدشم هیچوقت خونواده و شرایط خونواده خودتو خورد نکن و زیر سوال نبر سعی کن کاری کنی اونا ممنونت باشن و دست بوستون کار اشتباهی نکردید که خجالت بکشی یا ناراحت باشه طرف مقابلت باید خیلیم ممنون باشه چنین خانواده ی زحمت کش شمارو به پایه رسونده به دنیا اورده و باعث شدید زندگی طرف مقابلتون رنگ دوست داشتن بگیره

خدا♥️
2740
ما اتفاقا خونه هم داریم ولی میگ برین برای بازنشستگی بازام موندیم ک چندسال طول میکشه صددرصد همینه بعد ...

پس دوراه براش بزار یا تورو انتخاب کنه یا حرف مردمو عزیزم یه بار برای همیشه تکلیفو براش روشن کن دیگه ازین حرفا نزنه که فکر تو درگیر بشه و این بحثو پیش بکشه تمام

خدا♥️
بعدشم هیچوقت خونواده و شرایط خونواده خودتو خورد نکن و زیر سوال نبر سعی کن کاری کنی اونا ممنونت باشن ...

خودش میفهمه ولی فکر کنم خانوادش نه من صدسال دیگ خانوادمو به اونا ترجیح نمیدم ولی سخته اینکه کسی این نظرو داره

خودش میفهمه ولی فکر کنم خانوادش نه من صدسال دیگ خانوادمو به اونا ترجیح نمیدم ولی سخته اینکه کسی این ...

هم شما هم اون اقا دوراه دارید یا زندگی باهمو باید به هر شرایطی و هر موقعیتی بپذیرید و قبول کنید یا اینک بیخیال بشید و برید دنبال حرف مردم شما رو شرایط خودتون مصمم باش و سعی در تغیرش نداشته باش چیزی نیس بخوای تغیر بدی یا خجالت بکشی عزیزم هرکسی زندگیش یه جور هست 

خدا♥️
دقیقا منم همین اشتباه کردم طرف خیلی پولداره بعد من... الان خیلی بهش وابسته شدم

اخه این زیادم پولدار نیس بخام بگم تحصیلاتو وضع مالی داداشام از اون بالاتره ولی چون ما اونجا زندگی میکنیم میگ فامیلامون حرف در میارن پولدارا ک باشخصیتن و حرف درار نیستن زیاد ک

2706