2737
2739
عنوان

با جاریم دعوام شد

481 بازدید | 40 پست

سلام خانما . من و جاریم از ۹ سالگی با هم دوستیم تا الان هم با هم ابدا دعوا نکرده بودیم اگه دلخوری از هم داشتیم به هم می‌گفتیم عین دو تا خواهر بودیم بچه هامون از هم تفاوت سنی یک سال دارن  پسرم ۴ سالشه و پسر اون ۵ . پسر من دو سال رشد مغزش کمتر از سنش بوده و هنوز به جز چند کلمه نمیتونه صحبت کنه و تحت درمانه دکتر گفته سرش داد نزنیم که همین چند کلمه حرف رو هم دیگه نمیزنه.این موضوع رو قبلاً به جاریم گفته بودم.پسرم فوق العاده بچه آروم و بی اذیتی هست اما پسر جاریم فوق العاده عصبی و پرخاشگره و هر زمان بچه من رو میبینه به قدری نعره میزنه سرش که خودش میگه گلوم درد گرفت. امشب جاریم دعوتم کرد حدود دو ساعت که اونجا بودیم پسرش همش اذیت کرد تحمل کردم جاریم با وعده جایزه آرومش میکرد آخر چنان نعره ای سر پسرم کشید که خودش بدنش می‌لرزید فقط به خاطر این که پسرم رفته بود رو تختش نشسته بود. منم طاقت نیاوردم سرش داد زدم. جاریم به من توپید و به جای این که بچه اش رو ادب کنه با من دعوا کرد که چرا پسرش رو دعوا کردم. تاکسی گرفتم اومدم خونه بدون این که شام بخورم یا به روی خودش بیاره یا عذر بخواد . با توجه به این که دوستم هست و دوسش دارم ناراحتم.شما جای من بودین چکار میکردین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شما اجازه نداری بچه ایشون رو دعوا کنی

نهایت بچه ها ناسازگارن رفت و امدو کم کنید

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738

خدا ب پسرت سلامتی بده ولی بنظرم تا پسرت بهتر نشده این مدل جمع ها نره 

اگ میخای ببر پیش بچه های مث خودش چون راحت تر ارتباط میگیره و زودتر راه میوفته.پارک و این چیزا هم خوبه جمع های اروم

ب امید ایرانی بدون ....

قطع رابطه کن وقتی بچت داره آزار میبینه از این رابطه 

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 

من اولویت رو بچم میدونستم کار خوبی کردی 

و خدایی که به تنهایی کافیست........🖤💔 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌