2737
2739

خانواده خودم و همسرم مذهبی هستیم تقریبا 

من دوست دارم با خانواده شوهرم رفت وامد کنم که بچه هام به بیراهه نرن.. ولی متاسفانه یا خوشبختانه اونا تمایل نشون نمیدن اصلا. شاید سالی یکبار عید تا عید رفت و امد باشه. اخلاقشون البته خوب نیست اکثرا 

تو خانواده پدریم هیچ کدوم مذهبی نیستن زن داداشا. و بقیشون اما اخلاقشون خیلی خوبه خیلی احترام میزارن و پایه بیرون رفتن و.... 

موندم چیکار کنم با خانواده شوهرم که مذهبین مثلا ایجورن

خانواده پدریم هم اونجوری مثلا با هم میریم خیابون من پوشیده اونا سر لخت خیلی خیلی خجالت میکشم میترسم رو بچه هام تاثیر منفی بزارن

از اونورم خیلی خیلی تنهام 😭😭😭شما باشین چکار میکنین؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من باشم خوب و بد رو خودم ب بچه م یاد میدم

جوری ک قرار نباشه یکی روش تاثیر مثبت یا منفی بذاره

اما این رو بدون دین داری حتما باید در کنارش اخلاق خوش باشه

نباشه مفتش گرونه

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤
2738

ما هم خاله هام ب قول شما سر لخت بودن و پدرم اینا ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌مذهبولی شدیم شبیه همونی ک مادرم می‌خواست یعنی مذهبی ،،،ما با هم رفت و آمد داشتیم و همو دوست داریم و فارغ از نوع پوشش کنار هم شادیم و اونا ب ما و ما ب اونا احترام میزاریم و اصلا تمسخر ندیدم ما هم دخالت نکردیم ،،مهم اینه طرف مقابل انسان باشه 

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

به نظرم مذهب رو ترجیح بده و با کمی سیاست رفت و آمد رو با خانواده همسرت شروع

وقتی تو به هر بهانه‌ای بیادشون باشی اونا هم به رسم معرفت جبران میکنن و میان پیشت 

کلا سعی کن خیلی معرفت نشون بدی

از لحاظ اخلاق هم کم کم ازت تاثیر میگیرن

نگران نباش

مشاور طب سنتی  
با خانواده خودت تو خونه رفت و امد کن  بیرون رفتنو دوست پیدا کنی راحت تری  خانواده همسر ه ...

خیلی به خانواده شوهرم احترام میزارم اما کلا فقط هرکس با خانواده خودش میره بیرون با بقیه نمیرن خیلی عجیب غریبن 

2706