2733
2734

درسته ازش کمک هم میگیریم 

ولی در کل تو مجازی اعم از اینیستا و غیره زیادی ولیم

یعنی از بیکاریه یا کم بودن تفریح تو ایرانه یا.... 

نظرتون؟ 

هر دو

در صورت تمایل برای عضویت در حرمسرا عدد 1 را به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۰پیامک فرمایید یا به سایت www.harmsara   naser.ir مراجعه فرمایید.                                                      پ.ن =شرایط لازم جهت پذیرش در حرمسرا ۱) وزن بالای ۱۲۰ کیلو گرم        ۲) سیبیل پرپشت حداقل ۱۰۰۰ تار سیبیل به بالا   ۳) ران بالشتی ۴) ابرو پرپشت و کمونی با پیوند ۵) شکم فربه از ضروریات است                                                                بعد از ارسال پیامک و یا ایمیل منتظر تماس ندیمه های من باشید. بعد از پذیرش یک هفته کار بدون حقوق در حرمسرا و در صورت دریافت تایید اعلی حضرت رسمی میشوید. در غیر این صورت به بخش های دیگر کاخ فرستاده خواهید شد.

اونام ولن

من به تو می گویم که قوی باشی چون دیده ام که تمام مسیرهای درد، به مقصدهای خوبی می رسند و هیچ مسیری خالی از امید نیست. که هیچ شبی بدون ماه و هیچ ماهی، بدون خورشید نیست. :) ___________  حس میکنم از یه سنی به بعد دیگه حوصله گرفتن وایب منفی از آدمای دورمو نداشتم، دیگه به این فکر نکردم رفیقمه کلی خاطره داریم، یا حتی بهش احتیاج دارم فلان جا، انگاری ظرفیت ملاحظه کردنم پر شده، بدون توضیح کنار میذارم و عموما میشم آدم بده، ولی خب اوکیه________به خودت می‌آیی و می‌بینی بیش از آنکه تصور می‌کردی دوام آورده‌ای و با این حال هنوز میلی احمقانه به زندگی داری و حتی با قلبی فرسوده در جستجوی عشق می‌گردی_________

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
اره بابا همه ولن ما مقداری بیشتر ولیم

😂

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️

اصلا به اندازه ای که خود من شخصا استفاده میکنم از اینستاگرام ندیدم هیچکدوم از همکلاسیام با اینکه جوونن استفاده کنن 

عوضش یوتوب و فیسبوک رو بیشتر استفاده میکنن 

در کل استفاده از گوشیشون به نسبت من یکی که کمتره  

نسبت به بقیه نمیدونم 

اینستاگرام من: me_in_netherlands 

اصلا فرصت نمیکنن ،دقت کنید اطرافتون 

ما هر چی دوست و اشنا داریم ،یا سرکارن یا تفریح میکنن تو کلاب یا کنسرت یا مسافرت ،مابقیش کار 

شخصا از نظم زندگیشون لذت میبرم ،از لحظه هاشون استفاده میکنن به معنای واقعی ،تکلیفشون معلومه 

از بس هیچ جایی نیست یا گرونه اینجا ،میایم مجازی روانمون هم نابود شد ،علاوه بر مشکلات خودمون ،حرص بقیه رو هم میخوریم😑

2706