2737
2739
عنوان

اقدام برای بارداری کمک کنید لظفا

7 بازدید | 15 پست
سلام دوستان خسته نباشید الان دو بار هست که اقدام کردم برای بارداری که چند روزه زیر دلم درد میکنه و تابحال هم سابقه نداشتم و تا وقت پربود هم زمان مانده بنظرتون با دوبار اقدام حامله شدم .
(( وبلاگ جراحی بینی )) rhinoplasty-info.tk اطلاعات مفید در زمینه جراحی زیبایی بینی و معرفی متخصصین مجرب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم یکبارش یک هفته بعد از پریود بوده و اقدامی بعد دو هفته بعد پریود بوده.
(( وبلاگ جراحی بینی )) rhinoplasty-info.tk اطلاعات مفید در زمینه جراحی زیبایی بینی و معرفی متخصصین مجرب
2731
نمیدونم هرچی خدا بخواد من اولین باره که تصمیم گرفتم و اقدام کردم
2740
نانا جون هرچی خدا بخواد ما تا الان نمیخواستیم و اقدام نکردیم جدیداً تصمیم گرفتیم دیگه خدا هرچی صلاح بدونه انشاا... برای همه خیر باشه ولی استرس هم دارم
فعلا هم از بی بی چک استفاده نمیکنم تا زمان پریودم ببینم چی میشه
2706