2737
2739

سلام، خودتون یا اطرافیانتون برای مدت طولانی مثلا یکسال لیفت مژه انجام دادید؟؟میخوام بدونم به مژه آسیب میرسه یا نه؟؟ خود ارایشگرها که میگن لیفت مژه اصلا آسیبی نمیزنه ولی خیلی به حرفشون نمیشه اعتماد کرد

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من و لایک تن

یه دختر قوی و شاد... عاشق کتاب...تومرا جان و جهانی😍خوش اومدی به زندگیم محمدرضای عزیزم.. شبی که شدی تمام وجودم ..صبحش قشنگ ترین  نور تابید به زندگیم💖اگه تو تاپیکی کامنت میذارم ..صرفا بخاطر استارتره...لطف کن ریپلای نکن منو ..دوست عزیز ..جوابی به ریپ زدنت نمیدم...خو ضایع میشی  سعی کن بیشتر مراقب شخصیتت باشی..سکوت بالاترین مرحله ی پختگیه👉❤و سخت ترین قسمت زندگی اونجاست که وابسته بشی و کاری از دستت برنیاد و مجبور شی از دور نگاهش کنی
من می‌خوام اکستنشن مژه انجام بدم کسی انجام داده؟

من اکستنشن کردم تهش بشه دو سه بار ترمیم کرد بعد باید ریموو کنی تا مژه هات استراحت کنه، زمانش هم خیلی طولانیه هربار ترمیم بری حداقل دو تا سه ساعت باشد با چشم بسته طاق باز بخوابی، من رو خیلی کلافه میکرد

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
2738
والله بنظر من ضرر داره هرچند ارایشگرا میگن ویتامینم میرسونه

تنها چیزی که نداره ویتامینه خودم کار کردم شدیدا شیمیاییه

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
اره بابا اینجوری میگن تا بریم پیششون من فقط ابروهامو لیفت میکنم یک سالی میشه ریزش هم نداشته  ...

ب مرور موی ابرو سفید میشه حواست باشه

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫