2737
2739

تو بازار دیدم رنج ۲۵۰ تا ۳۵۰ بود 

Gunnen ب معنی خوشحالی بخاطر شادی کسی که دوسش داری ؛یعنی ی نفر رو اونقدر دوسش داشته باشی، اونقدر برات عزیز باشه که با خوشحالیش حال تو خوب بشه!☁️🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بین دویست پنجاه تا نهایتا چهارصد 

پاشنه شم هفت تا ده سانت

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
2740
بستگی به مارکش داره،هر چیزی اصل،های کپی و فیک معمولی داره که همشون قیمتاشون باهم فرق داره

آره مدلهای دیگه دیدم خیلی ارزونتر ولی این خیلی با کیفیته 

فقط به من گفت پاشنش شیش هف سانته به نظر شما درسته؟؟

بالای ۶۰۰

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤(جانم فدای رهبر🇮🇷 💚🤍❤️
عه؟؟  از همین مدل  بچه ها ۷۳۰ شدن

چقد کشیدن روش 😐 از کجا گرفتی ؟ 

Gunnen ب معنی خوشحالی بخاطر شادی کسی که دوسش داری ؛یعنی ی نفر رو اونقدر دوسش داشته باشی، اونقدر برات عزیز باشه که با خوشحالیش حال تو خوب بشه!☁️🤍
آره مدلهای دیگه دیدم خیلی ارزونتر ولی این خیلی با کیفیته  فقط به من گفت پاشنش شیش هف سانته ...

من از این عکسی که میبینم به نظر ده سانت میاد اما ممکنه بازم اشتباه کنم بلاخره تو عکسه ممکنه خطا توی دید آدم باشه

2706