2737
2734
عنوان

خارش شکم در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 2218 بازدید | 24 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ینی خارش بس نبود الان سوزش سر معده هم گرفتم همش ترش میکنم و میجوشه

عزیزم هیچ راه حلی برا خارش شکمت پیدا نکردی؟ 

منم الان دقیقا همینجوری ک شما بودی شدم

تو هفته 36 ام دارم روانی میشم از شدت خارش😩

فرقی میان طعنه و تعریف خلق نیست       چون رود بگذر از همه ی سنگ ریزه ها                                                                                                                  یه صلوات هم لطفا برای حاجت روایی من بفرستین  
عزیزم هیچ راه حلی برا خارش شکمت پیدا نکردی؟  منم الان دقیقا همینجوری ک شما بودی شدم تو هفته 3 ...

خودش خوب میشه بعد ی مدت فقط به دکترت حتتماااا بگو چون ممکنه خطرناک باشه

2731
خودش خوب میشه بعد ی مدت فقط به دکترت حتتماااا بگو چون ممکنه خطرناک باشه

من حافظه خوبی ندارم با اینکه چند وقته از زایمانم گذشته یادم نیست ولی فکر میکنم مشکلات کبدی ایجاد میکنه.و باعث میشه جنین پی پی کنه که مجبور میشن زایمانت کنن.

میفرستت آزمایش بدی.منم چندباری فرستادن ولی خداروشکر چیزی نبود

ان شالله که مال شما هم چیزی نیست

من حافظه خوبی ندارم با اینکه چند وقته از زایمانم گذشته یادم نیست ولی فکر میکنم مشکلات کبدی ایجاد میک ...

یادمه دکتر ازم پرسید فقط شکمت میخواره یا جای دیگه بدنتم هست اگه شکم باشه فقط جای نگرانی نیست ولی حتما دکتر برو

یادمه دکتر ازم پرسید فقط شکمت میخواره یا جای دیگه بدنتم هست اگه شکم باشه فقط جای نگرانی نیست ولی حتم ...

ای وااای ترسیدم پس برم دکتر

البته منم فقط شکمم هست(فقط قسمت زیر ناف) و همون قسمتم بدجوری داره ترک میکنه

راستی شما سزارین کردی یا طبیعی بودی؟ 

فرقی میان طعنه و تعریف خلق نیست       چون رود بگذر از همه ی سنگ ریزه ها                                                                                                                  یه صلوات هم لطفا برای حاجت روایی من بفرستین  
2740
نترس ولی برو دکتر.چک کن من سزارین اجباری شدم

مرسی عزیزم

دعا کن زایمان راحتی داشته باشم💖