2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روحش شاد

منم۲۵ساله یتیمم

هیچوقت پدر نفهمیدم ینی چی 

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2728

چقدر جالب 

الان تاپیک خانمی بودم که فردا سال پدرشه 

منم ۲۹ اسفند پدرم رو از دست دادم وقتی خیلی بچه بودم 

اگر کسی خواست مبلغی میگیرم برای درگذشتگان یاسین میخونم 

خواهشا گزارش نزنید

منم ۱۰تا

2740
عزیزم خدا رحمتشون کنه منم صلوات میفرستم برای پدر شما

مرسی گلم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
ممنون مهربونم خدا حاجت دلت رو روا کنه

ممنون عزیز دلم برای شما هم همچنين 

انشالله از این به بعد زندگیت سراسر شادی باشه و هیچوقت غم نبینی 

درکت میکنم گلم از دست دادن عزیزان خیلی سخته منم  سال95  یه شبی مثل دیشب ک 4 شنبه سوری بود 

دخترم رو از دست دادم از همون سال از 4 شنبه سوری ها متنفرم 😢😢😔

الهم عجل لولیک الفرج 💚 
ممنون عزیز دلم برای شما هم همچنين  انشالله از این به بعد زندگیت سراسر شادی باشه و هیچوقت غم نب ...

ای وای چقدر سخته خدا به دلت صبر و آرامش بده عزیزم الهی از همه چیز بهترینش نصیبت بشه 😔

2706