2737
2739
عنوان

یکپارچه صمت ایرا ن خودرو

134 بازدید | 13 پست

سلام دوستان. 

ببخشید من حساب وکالتی باز کردم البته خودم با گوشی. 

کد پیگیری نداد،فقط نوشت با موفقیت ثبت شد.

الان تو سایت دیدم نوشته که اسممون باید تو لیست باشه.

میخاستم ببینم اسم شما داخل لیست هست؟؟؟

سلام منم با گوشی توی بانک ثبت کردم،منم شنیدم جریان لیست رو

زنگ زدم ایرانخودرو گفت همچین چیزی نیست اگه پول رو واریز کردید مسدود شده منتظر باشید تا ثبت نام،

گفت ما چیزی از لیست نمیدونیم جریانش چیه

❣️همیشه به حکمتش اعتماد دارم،چیزی رو با اسرار نمیخوام،از روی حکمتش میخوام هرچی به صلاحم هست توی تقدیرم رقم بزنه،صد درصد واسم بهترین رو رقم میزنه🙏❣️
سلام منم با گوشی توی بانک ثبت کردم،منم شنیدم جریان لیست رو زنگ زدم ایرانخودرو گفت همچین چیزی نیست ا ...

والا روز اول پول رو ریختم حساب 

میترسم نتونسته باشم درست انجام داده باشم .

الان زنگ میزنم بانک..

قربونت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم زدم روی گوشیم آمد که با موفقیت ثبت شد

❣️همیشه به حکمتش اعتماد دارم،چیزی رو با اسرار نمیخوام،از روی حکمتش میخوام هرچی به صلاحم هست توی تقدیرم رقم بزنه،صد درصد واسم بهترین رو رقم میزنه🙏❣️
2731
والا روز اول پول رو ریختم حساب  میترسم نتونسته باشم درست انجام داده باشم . الان زنگ میزنم بان ...

زنگیدی یه خبر بده ببینم چی گفتن

زنگیدی یه خبر بده ببینم چی گفتن

بر نمیداره....

شما طرح مادرانی؟؟

این حسابم که یکپارچه کردم به وام وصله میترسم برای قسط وام از روش بردارند.

به نظرت مسدود میشه یا میشه از روش پول بردارند

بر نمیداره.... شما طرح مادرانی؟؟ این حسابم که یکپارچه کردم به وام وصله میترسم برای قسط وام از روش ...

آره منم مادران هستم

نه عزیزم برنمی‌دارند اون مسدود شده دیگه هیچکس بهش دسترسی نداره 

نگران نباش

2738
من خودم طرح مادرانم. تا حالا وکالتی نکردم...

منم دفعه اولم هست

رفتم بانک ریس بانک با گوشیم واسم انجام داد گفت بهمون اعلام گردن با گوشی وکالتی کنن حسابها رو

منم دفعه اولم هست رفتم بانک ریس بانک با گوشیم واسم انجام داد گفت بهمون اعلام گردن با گوشی وکالتی کن ...

شما چی مینویسی؟؟؟

به نظرت کدوم خوبه؟؟

ما موندیم چی بنویسیم.

امیدارم موفق باشید

قربونت همچنین

سلام آبجی شما ثبت نام کردی گلم

من هرکاری میکنم ثبت نمیشه باگوشی فداتشم

میترسم نکنه چون باهوشی وکالتی کردم مشکل شده باشه

من فداتشم جواب بده بهم زودتر  منتظرم باور کن الان ساعت ۴ صبح شده از ساعت ۹ صبح من تلاش می‌کنم هنوز موفق نشدم

شما چیکار کردی قربونت😔