2733
2739

دوستان ممنون میشم اگه خودتون یا اطرافیانتون این تجربه رو داشتن بگید 

سگمو از تولگی داشتم به شدت بهش وابستم و نمیتونم جداشم ازش عادت های لیس زدن و گاز گرفتن نداره و تربیت شدست کسی میدونه مشکلی ایجاد میکنه یا نه؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست من داشت بچه های دوقلو وقتی بچه ها رو از بیمارستان اورد 

اول اورد پیش سگش با بچه ها اشنا شد و اصلا حسادت نکرد 

طفلک تا چهار سالگی بچه ها زنده بود بعد مرد 

هیچ کاری با بچه ها نداشت و کلی هم مایه شادی بچه ها بود

ما روزها را به یاد نمیاریم بلکه لحظات رو به یاد میاریم😌        کلمات میتوانند دروغ بگند ورای انها رو ببین😇                    همیشه کاری رو که ازش میترسی رو انجام بده 😎                              
2731

ممکنه اسیب بزنه  شاید البته چون نوزاد بوی ادم و نمیده زمان میبره 

چون بو رو‌نمیده ممکنه اشتباه کنه باید خوب اموزشش بدی تنها نزارشون تا مدت زیادی یا موقعیتی بچه رو‌قرار بده نتونه اسیب بزنه بهش 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
2740
دوست من داشت بچه های دوقلو وقتی بچه ها رو از بیمارستان اورد  اول اورد پیش سگش با بچه ها اشنا ش ...

واقعا چه خوب ممنون من همش نگرانم بگن نباید نگه دارم سگمو

حیوانات و سگ ها یه جور غریزه دارن که به نوزاد و بچه های کوچیک نه تنها حمله نمیکنند بلکه دفاع هم میکنند و مواظبن 

سگ وحشی که نوزادی رو از سطل اشغال نجات داده بود 

امکان نداره اسیب بزنه

فقط باید خوب با سگ رفتار بشه و با بچه ها اشنا بشه  

ما روزها را به یاد نمیاریم بلکه لحظات رو به یاد میاریم😌        کلمات میتوانند دروغ بگند ورای انها رو ببین😇                    همیشه کاری رو که ازش میترسی رو انجام بده 😎                              
واقعا چه خوب ممنون من همش نگرانم بگن نباید نگه دارم سگمو

نگران نباش عزیز

فیلمش فرستاده بود وقتی اومد از بیمارستان کریر بچه بغلش بود یواش زانو زد پیش سگه به قدری صحنه قشنگی بود فقط از دور بود کرد و نشست رو زمین اصلا حسادت نکرد یا صدا نداد

البته اگر سگت شیطونه باید بیشتر رو تربیتش کار کنی

والا جایی که من زندگی میکنم از هر ۱۰ تا خونه ۸ تاش سالهاست سگ دارن و همه بچه های اون خانواده هم در ک ...

اره خیلی کلا سگا رابطشون با بچه ها خیلی خوبه از نظر بیماری و حساسیت برای نوزاد 

2706