2733
2739
عنوان

سه ماهه پریودم 😔😔

586 بازدید | 36 پست

قطع نشده ، دکتر رفتم قرص داد خوب نشدم ، سونو و ازمایشم دادم گف مشکلی نیس . 

الان دیگع متخصص نیس تا بعد از ۱۴ 

چکار کنم ، چند روز دیگه ماه رمضون شروع میشه میخوام روزه بگیرم . 

رسیدن بهت قشنگه ❤️❤️میدونم بهم میرسیم توکل بخدا ، خدا بزرگه هوای ینده هاشو داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کدوم شهری ؟ اگه تبریز هستی دکتر معرفی کنم برات 

لایک نکن مرسی 💙                                                                     نه تو آنی که همانی ؛ نه من آنم که تو دانی🤍🌱      یا امام رضا ضامن آهو شدی میشه ضامن منم بشی؟💕.          تایپ شخصیتی ESTJ💜
2731

چه جوری تحمل کردی 🥴

فقط 46 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر بارداری نیست دوستان تیکر اهدافمه 😊بعضی آدما فقط به لطف اینکه قتل غیر قانونیه تا الان زنده موندن!                                                A🤍M.         ❤️‌‌  Vali hal man bâ to khob Misha!❤️
2738

عزیزم منم دوماه پریود بودم دکتر گفت تنبلی تخمدان دارم در صورتی ک چهار ماه قبلش تو سنو مشکلی نداشتم 

حالا که جان ما شده ای احتیاط کن 😍.....من❤ تو❤ و دخترنازمون ❤...با احترام جواب کسی که بهم توهین کنه نمیدم چون که 👈(جواب ابلهان خاموشیست)🙂 ..خدایا خیلی دوست دارم دبیر بشم کمکم کن به هدفم برسم 😍🤲

احتمالاکیست داری منم 3ماه پشت هم پریودشدم حتی وقتی قرص دکترو خوردم چون ازعوارض قرصه کم کم بعد دوره قرصا یکبارم پریود شدم دیگه نشدم

آدمک خرنشی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند.....    آن خدایی که بزرگش خواندی مثل توتنهاست بخند..... (دوستای مجازیم تروخدا هرکدومتون تونستید برای آرامش دل خستم دعاکنید) 
کپسول مفنامیک اسید بخور هر ۶ساعت یدونه، خیلی زود خوب میشی

آره دکتر به منم از این قرص داد 

حالا که جان ما شده ای احتیاط کن 😍.....من❤ تو❤ و دخترنازمون ❤...با احترام جواب کسی که بهم توهین کنه نمیدم چون که 👈(جواب ابلهان خاموشیست)🙂 ..خدایا خیلی دوست دارم دبیر بشم کمکم کن به هدفم برسم 😍🤲
2706